توجه به گردشگران خارجی باعث رونق اقتصادی استان خواهد شد
کد خبر: 945619
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xzv
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۴
استاندار اردبیل :
استاندار اردبیل با اشاره به اینکه توجه به گردشگران خارجی باعث رونق اقتصادی استان خواهد شد گفت: باید پتانسیل استان را به خوبی برای گردشگران معرفی کنیم.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، اکبر بهنام جو با حضور در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران افزود: استان اردبیل به اذعان تمامی بازدید کنندگان و حتی رئیس سازمان میراث فرهنگی غرفه استان اردبیل یکی از بهترین غرفه های نمایشگاه است.

وی ادامه داد: اختصاص سالن مجزای هزار و ۵۰۰ متری باعث شده است تا تمامی فعالان از جمله بخش خصوصی صنایع دستی و میراث فرهنگی تمامی ظرفیت های خود را به نمایش بگذارند.

استاندار اردبیل خاطر نشان کرد: همچنین معرفی تمامی شهرستان های استان از شمال تا جنوب نیز توانسته در معرفی هرچه بهتر استان اردبیل موثر باشد.

بهنام جو تاکید کرد: ما بر خارج کردن استان از گردشگری فصلی نیز توانسته ایم فرصت های را برای سرمایه گذاری در گردشگری زمستانی ایجاد کنیم که این مساله تا دو سال آینده به صورت کامل محقق خواهد شد.

وی همچنین تصریح کرد: هدف گذاری برای سال ۱۴۰۰ در حوزه های مختلف به غیر از گردشگری از جمله راه آهن و جاده‌های استان نیز می‌توانید مکمل خوبی برای توسعه گردشگری در استان باشد.

استاندار اردبیل ادامه داد: توجه به کشورهای همسایه به ویژه گردشگران آذری در حوزه گردشگری سلامت و گردشگران عربی در حوزه های مختلف نیز می‌تواند باعث افزایش میانگین درآمد مردم استان و توسعه اقتصادی در استان اردبیل باشد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار