ثبت نام بیش از 15000 نفر اصفهانی در بزرگترین رویداد قرآنی
کد خبر: 945388
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xwC
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۳
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان:
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: تاکنون 15371 نفر در سراسر استان اصفهان برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کرده اند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان، به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان، یحیی قاسمی اظهار داشت: براساس هماهنگی های به عمل آمده و در راستای ترویج فرهنگ قرآنی آزمون هفتمین دوره طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم با هدف تقویت و انسجام برنامه ها و فعالیت های سازمان ها و نهادهای قرآنی، سنجش و ارزیابی کمی و کیفی آموزشی موسسات و مراکز قرآنی، ایجاد انگیزه در میان عموم جامعه به ویژه نوجوانان و جوانان برای فراگیری معارف قرآن و عترت اسفند ماه سال جاری به صورت همزمان با سراسر کشور برگزار می شود.
وی در ادامه افزود: این آزمون که بزرگترین رویداد قرآنی نیز محسوب می شود با همکاری دیگر نهادهای قرآنی و با رویکرد جلوگیری از برگزاری برنامه های موازی در قالب آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم برگزار می شود.
رئیس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در ادامه اضافه کرد: این آزمون در 18 رشته مختلف و 3 گروه امتحانی شامل؛ حفظ قرآن کریم 8 رشته، مفاهیم قرآن کریم و اهل بیت(ع) 7 رشته و گروه آموزش الکترونیکی با سه رشته 9 اسفند ماه به صورت کتبی و همزمان با سراسر کشور برگزار می شود و افرادی که بتوانند حدنصاب نمره قبولی را کسب نمایند به آنان مدرک معتبر اعطا می شود و همچنین افرادی که بتوانند نمره بالاتر از ۹۵ کسب کنند از آنان تجلیل می شود
یحیی قاسمی در ادامه گفت: تاکنون 15371 نفر در سراسر استان اصفهان از موسسات قرآنی، آموزش و پرورش، بقاع متبرکه و... برای شرکت در آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم ثبت نام کرده اند که بیشترین افراد از شهرستان اصفهان و کاشان هستند.
وی در ادامه یادآور شد: علاقمندان برای شرکت در این آزمون همچنان تا 10 بهمن ماه فرصت دارند تا به نشانی اینترنتی www.quranedu.ir مراجعه نمایند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار