توطئه دشمنان، دلیل پویایی انقلاب است
کد خبر: 945093
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xrR
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۰
رئیس سازمان بسیج مستضعفین:
امریکایی‌ها و صهیونیست‌ها در سال جاری برنامه‌ریزی‌های زیادی را علیه ملت ایران انجام دادند که به برکت خون شهدا و نفس مقام معظم رهبری در اجرای آن ناکام ماندند.
سرویس سیاست جوان آنلاین: به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی بسیج؛ سردار غلامحسین غیب‌پرور دیروز در همایش تبیین دستاورد‌های ۴۰ ساله انقلاب اسلامی در گرگان تصریح کرد: دلیل زنده بودن انقلاب، حضور دوست و دشمنان است، وگرنه کسی که حیات ندارد، دوست و دشمن هم ندارد، امریکایی‌ها به حیات انقلاب ما اعتراف می‌کنند، خدعه‌ها و توطئه‌ها و دشمنی‌های امریکا با انقلاب اسلامی، دلیلی برای پویایی و زنده بودن انقلاب است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین تأکید کرد: قدر مسلم هیچ کشوری در کره خاکی به لحاظ استقلال سیاسی و به جهات ارکان سیاسی مثل ملت ایران نیست. ما این‌ها را به یمن اسلام داریم. وقتی که رهبر ما، آن زمان در جماران می‌فرمود: امریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، این جرئت دادن به مردم بود. امروز خلف صالح ایشان سکاندار نظام جمهوری اسلامی، یکی از تدابیر و رفتار عملی ایشان جرئت و جسارت دادن به مردم در برابر دشمن است که نترسید، نلرزید، نهراسید و زانوهایتان خم نشود. غیب پرور با بیان اینکه اگر در دفاع از انقلاب اسلامی عالمانه رفتار نکنیم، کم می‌آوریم، تأکید کرد: همه‌جا با سخنرانی نمی‌توانیم امور را تمشیت کنیم. باید عالمانه دستاورد‌های انقلاب را تبیین کنیم. وی ابراز کرد: انقلاب به مردم ما هویت و جسارت داد، حاکمیت مدیریت دینی در متن جامعه، در رأس حکومت یک مجتهد عادل و حکیم ژرف اندیش قرار گرفت که حلال و حرام خدا را فریاد می‌کند.
غیب‌پرور با بیان اینکه هر محصول خوب در معرض آفت است، تصریح کرد: انقلاب ما هم آفت دارد، یک افت بیرونی دارد که دائماً علیه ما توطئه می‌کنند. در هشت سال جنگ تحمیلی در حصر اقتصادی، معضلات فرهنگی، مسائل امنیتی، داعش را ایجاد کردند، ریگی را به جان ما انداختند. وهابی و بهائیت، جبهه النصره واحرار الشام و جیش الظلم را ایجاد کردند. غیب پرور ادامه داد: یکسری آفت‌ها هم مربوط به داخل است، دنیا زدگی، اشرافیگری، بی انگیزگی نسبت به استمرار جریان انقلاب است، تکیه کردن به کانون‌های قدرت و ثروت است، گدایی کردن در خانه‌های غربی‌ها و فراموش کردن داشته‌های خودمان است. وی با بیان اینکه مبادا یادمان برود یکی از نعمت‌های خدادادی وجود رهبری است، متذکرشد: یک آفت انقلاب این است که ما از رهبری غفلت کنیم، ظلم است که نگاه ما به آقا فقط در حد یک رهبر سیاسی باشد. حکیم فرزانه‌ای که به شایستگی سکان انقلاب را در دست گرفت. اگر آقا نبود در این ۳۰ سال که بر مسند ولایت امت نشسته‌اند، چه بر سر این ملت و انقلاب می‌آمد.
غیب پرور اضافه کرد: عده‌ای در همین کشور داد می‌زدند که صدام حر است باید به او کمک کنیم، اما چه کسی این کشور را هدایت کرد. خدا بگذرد از کسانی که از حرف‌های رهبری غفلت کردند و به خودشان می‌آیند و خدا نگذرد از کسانی که از حرف‌های آقا غفلت می‌کنند و خود را به نفهمی می‌زنند. آفت ما همین معضلات اقتصادی، بیکاری، تورم و است، این‌ها واقعاً بی‌مسئولیتی است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار