برگزاری پنجمین جشنواره خوارزمی دانش‌آموزی در گلستان
کد خبر: 944744
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xlo
تاریخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
بیش از ۱۲۷ هزار دانش‌آموز در مقطع متوسطه اول در جشنواره خوارزمی سال تحصیلی ۹۸- ۹۷ در ۶ رشته شرکت می‌کنند.
مسئول آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان گلستان در مراسم افتتاح جشنواره خوارزمی با اعلام این برنامه گفت: جشنواره خوارزمی در مرحله شهرستانی تا ۲۰ اسفندماه برگزار می‌شود و ۸۰ هزار دانش‌آموز در این جشنواره شرکت کردند که با توجه به اینکه برخی دانش‌آموزان در دو رشته حضور دارند تعداد شرکت‌کنندگان ۱۲۷ هزار نفر است. حمید کوهساریان افزود: جشنواره امسال خوارزمی پنجمین جشنواره است که مرحله استانی آن در اواخر اردیبهشت ماه سال ۹۸ و مرحله کشوری نیز در تیرماه سال آینده برگزار می‌شود.
کارشناس مسئول آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش گلستان بیان داشت: این جشنواره در محور‌های آزمایشگاه، ادبیات فارسی، زبان خارجه، پژوهش، دست سازه و بازارچه کارآفرینی برگزار می‌شود.
مدیر آموزش و پرورش گنبدکاووس نیز اظهار داشت: این جشنواره با هدف ارتقا دانش، مهارت و نگرش دانش‌آموزان، کیفیت‌بخشی به فرآیند یاددهی، یادگیری و فرصت آفرینی برای رشد و شکوفایی استعدادها، توجه به محیط‌زیست و مسئله آب و کارآفرینی در ۳ مرحله شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود. فرج‌الله رزاقی افزود: مقام دوم کشوری در محور زبان خارجه از شهرستان گنبدکاووس و مدرسه فرزانگان کسب شده است. به گفته وی، در جشنواه شهرستانی خوارزمی امسال ۱۶ هزار و ۱۷۳ دانش‌آموز گنبدی در مقطع متوسطه اول از ۱۲۴ آموزشگاه در شش محور شرکت می‌کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار