آمار‌های تکان دهنده برده‌داری مدرن در آمریکا
کد خبر: 944444
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xgy
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۵
روزنامه «میل‌اند گاردین» افشا کرد
از ۶۴۱ مهاجر بی خانمان جوان، بیش از ۱۴ درصد قربانی قاچاق جنسی و ۸ درصد دیگر قربانی کار اجباری شده اند.
جوان آنلاین: برده داری مدرن جنایتی علیه نوع بشر است. اگرچه این نوع توحش به صورت گسترده در انواع مختلف بیگاری و برده داری جنسی برای همگان شناخته شده است، اما همچنان ادامه دارد و آمار درستی از آن موجود نیست.

روزنامه انگلیسی زبان «میل اند گاردین» چاپ آفریقا نوشت: علیرغم تلاش چندین دهه‌ای مرکز ملی مطالعه قاچاق انسان آمریکا (NHTRC) برای بررسی دقیق و مبارزه با این معضل، همچنان آمار‌های حاصل قابل اعتماد نیستند.

براساس گزارش این مرکز در سال ۲۰۱۷، تعداد ۸۵۲۴ مورد قاچاق انسان به ثبت رسید. کالیفرنیا در صدر ایالت‌های مواجه با معضل قاچاق انسان قرار دارد و تگزاس، فلوریدا، نیویورک، میشیگان، جورجیا، پنسیلوانیا و نوادا به ترتیب در رده‌های بعدی قرار دارند.

قاچاق انسان در سال ۲۰۱۷ در آمریکا شامل موارد زیر بوده است:
۱. ۶۰۸۱ مورد قاچاق جنسی
۲. ۱۲۴۹ مورد بیگاری
۳. ۸۱۷ مورد نامشخص
۴. ۳۷۷ مورد جنسی و بیگاری

بنابرگزارش میزان، وزارت خارجه آمریکا در سال ۲۰۰۴ اعلام کرد در هر دقیقه ۱۴۵۰۰ تا ۱۷۵۰۰ انسان در آمریکا قاچاق می‌شوند. برخی از سازمان‌های آمریکایی از احتمال در معرض خطر بودن ۱۰۰ هزار جوان آمریکایی در یک دقیقه خبر می‌دهند. در بررسی دیگری که در مورد قاچاق انسان با تمرکز بر مرز‌های آمریکا و مکزیک انجام شد، مشخص شد که از ۶۴۱ مهاجر بی خانمان جوان، بیش از ۱۴ درصد قربانی قاچاق جنسی و ۸ درصد دیگر قربانی کار اجباری شده اند.
برچسب ها: برده ، آمریکا ، قاچاقچیان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار