بیانیه لشکر زینبیون در واکنش به گستاخی آمریکا
کد خبر: 944111
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xbb
تاریخ انتشار: ۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
سرویس ایثار و مقاومت جوان آنلاین: لشکر زینبیون مدافع حرم اهل بیت(ع) در پی تحریم این لشکر به دست وزارت خزانه داری آمریکا بیانیه‌ای را صادر و این گستاخی آمریکا را محکوم کرد. رزمندگان لشکر زینبیون در بیانیه خود آورده‌اند: «لشکر زینبیون بعنوان جوانان شیعه پاکستانی معتقد است قدرت‌های چپاولگر هر چه زودتر باید گلیم خود را از منطقه جمع کرده و بگذارند ملت‌های مظلوم در امنیت و آسایش به رشد علمی و اقتصادی خود برسند.» متن کامل این بیانیه در ادامه از نظر می‌گذرد.
 
بسم الله القاسم الجبارین

دین راستین اسلام با تمام معیار‌ها و آیین پرنور و درخشانش آمده است تا یک بار دیگر نشان دهد ظالم کیست و مظلوم چه کسی می‌باشد و راه مبارزه با باطل و استکبار جهانی را با پرده برداری از جنایت‌ها و ظلم‌ها هموار سازد.
امروز وارثان مکتب سرخ حسینی بر اساس ایمان و اعتقادات مذهبی خود و با اصل تکلیف مداری برای دفع ظلم و شَر و احیاء اسلام ناب به وظیفه دینی و انسانی خود عمل می‌نمایند.

لشکر زینبیون بعنوان جوانان شیعه پاکستانی با اصل پیروی از ولایت فقیه و الهام از روح بلند امام خمینی (ره) و ولایت مداری شهید عارف حسینی و ایستادگی محمد علی جناح و عشق و عرفان اقبال لاهوری، معتقد است قدرت‌های چپاولگر هرچه زودتر باید گلیم خود را از منطقه جمع کرده و بگذارند ملت‌های مظلوم در امنیت و آسایش به رشد علمی و اقتصادی خود برسند.

فرزندان شهید عارف حسینی دلشان به دوستی اهل بیت (ع) خوش است و با مشعل شهادت طی طریق می‌کنند و در راه مبارزه با ظلم و تکفیر و احیای اسلام ناب مرز نمیشناسند.

همانطور که شما برای چپاول و دست اندازی به اندوخته‌های ملل مظلوم مرز نمی‌شناسید. حتما اخبار نحوه مبارزه و خوب جنگیدن لشکر زینبیون را در دفاع از حرم اهل بیت (ع) به گوشتان رسیده است، پس بدانید در قاموس فرهنگ مبارزاتی اسلام ترس و تهدید معنا ندارد و تصمیمات و نگاه‌های خباثت آمیز آمریکا و اذنابش باعث وحدت و انسجام جبهه اسلام خواهد شد و آمادگی سربازان فدایی امام خامنه‌ای مدظله عالی برای دفاع از اسلام و ارزش‌های اسلامی را بیشتر خواهد نمود.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار