واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اقدام آلمان علیه ماهان‌ایر
کد خبر: 943241
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xNZ
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۴
سخنگوی وزارت خارجه کشورمان لغو مجوز پرواز‌های شرکت هواپیمایی ماهان ایر به آلمان را اقدامی شتابزده، غیر قابل توجیه و مغایر روح حاکم بر روابط دیرینه دو کشور توصیف کرد.
سرويس سياسي جوان آنلاين: بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه کشورمان با ابراز تاسف از لغو مجوز پرواز‌های شرکت هواپیمایی ماهان‌ایر به آلمان آن‌را اقدامی شتابزده و غیر قابل توجیه دانست. قاسمی این اقدام طرف آلمانی را مغایر با روح حاکم بر روابط دیرینه ملت‌های ایران و آلمان خواند و تاکید کرد: این رفتار حرکتی بی‌دلیل و احتمالا ناشی از القاء اطلاعات نادرست توسط دیگرانی است که از روند روابط بین دو کشور ناخشنودند.

سخنگوی وزارت خارجه ابراز امیدواری کرد دولت آلمان با بررسی حقایق و بازنگری مجدد داده‌های اطلاعاتی خود نسبت به تجدید نظر بهنگام در این تصمیم ناصواب و نامطلوب که می‌تواند ارتباطات و رفت و آمد‌های مردمی را تحت تاثیر قرار داده و بی شک خلاف مصالح و منافع روابط فی مابین است اقدام نماید.

قاسمی در ادامه تأکید کرد: بی تردید هیچ منطق و دلیلی نمی‌تواند توجیه‌گر این گونه رفتار‌های یک سویه و مبتنی بر داده‌های غلط و موهوم باشد و مرور چگونگی همکاری‌های این شرکت با طرف‌های آلمانی خود گویای نبود هیچ‌گونه نقطه منفی در کارنامه این همکاری‌های متقابل است.
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار