زن شوهر کش به زودی محاکمه می شود
کد خبر: 942864
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xHU
تاریخ انتشار: ۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۲
زنی که متهم است پس از قتل شوهرش جسد او را داخل بشکه سیمانی دفن کرده پس از گرفتن رضایت از سوی دو دخترش به زودی از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود .

به گزارش خبرنگار ما ،  ساعت 22 شامگاه 27 خردادماه امسال بود که زنی به اداره پلیس تماس گرفت و گفت شوهرش را به قتل رسانده و جسد او را داخل بشکه سیمانی دفن کرده است . بااعلام این خبر تیمی از ماموران کلانتری 148 انقلاب راهی محل شدند . ماموران در پشت بام ساختمان چهار طبقه ای در خیابان اسکندر شمالی با جسد مرد میانسالی که داخل بشکه سیمانی دفن شده بود روبرو شدند .

لحظاتی بعد قاضی منافی آذر بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران همراه تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در محل حاضر شدند . نخستین بررسی ها حکایت از این داشت متهم که زن 43 ساله ای به نام اقدس است سه روز قبل شوهرش را به قتل رسانده و بعد جسد او را به پشت بام خانه اش برده و داخل بشکه ای انداخته و آتش زده و پس از آن با سیمان دفن کرده است .

همزمان با کشف جسد و انتقال آن به پزشکی قانونی متهم برای بازجویی به اداره پلیس منتقل شد .

وی در بازجویی ها با اعتراف به قتل شوهرش گفت : زمانی که با شوهرم ازدواج کردم آرزوهای بزرگی داشتم . زندگی ما ابتدا خوب بود اما کم کم با هم اختلاف پیدا کردیم . اختلاف ما ادامه داشت و حتی بعد از تولد دو دخترمان هم کم نشد . ما هر روز با هم درگیری داشتیم به طوریکه از زندگی با او خسته شده بودم . 24 خردادماه مثل همیشه با شوهرم درگیر شدم و همان روز تصمیم گرفتم او را به قتل برسانم . از آنجایی که شوهرم شیر موز خیلی دوست داشت برای او شیر موز درست کردم و داخل آن مقدار زیادی داروی خواب آور اضافه کردم  . ساعتی پس از خوردن شیر موز به سراغش رفتم که دیدم بی هوش شده و بدنش سرد است . خیلی ترسیدم و برای اینکه جسد را پنهان کنم و دخترانم متوجه نشوند داخل پتویی پیچاندم و به پشت بام منتقل کردم . آنجا جسد را داخل بشکه ای که از قبل بود انداختم و روی آن بنزین ریختم تا جسد را بسوزانم و از بین ببرم . جسد را آتش زدم اما شعله های آتش زیاد شد و از ترس اینکه دستم رو نشود آتش را خاموش کردم و به داخل آپاتمان برگشتم . فردای آن روز به پشت بام رفتم و جسد را دوباره آتش زدم اما همسایه ها اعتراض کردند و مجبور شدم آتش را دوباره خاموش کنم . پس از این متوجه کیسه سیمانی در پشت بام شدم که تصمیم گرفتم جسد را داخل بشکه با سیمان دفن کنم . وی ادامه داد : بهر حال جسد را با سیمان داخل بشکه دفن کردم و فکر کردم همه چیز تمام شده است اما دو روز بعد بوی تعفن آن همه جا را فرا گرفت به طوریکه همه بدنبال بوی بد بودند که تصمیم گرفتم به پشت بام بروم و برای آن چاره ای بیابم که دخترم پشت سرم به پشت با آمد و دستم رو شد . پس از آن بود که به اداره پلیس تماس گرفتم و به قتل شوهرم اعتراف کردم .

در حالی کیفرخواست متهم از سوی قاضی منافی آذر صادر شده بود دو دختر مقتول به عنوان اولیای دم به دادسرای امور جنایی رفتند و مادرشان را بخشیدند . بنابراین متهم به زودی از جنبه عمومی جرم در دادگاه کیفری یک استان تهران محاکمه می شود .

 

برچسب ها: محاکمه ، زن ، جسد
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار