غیبت برخی چهره‌ها در اردوی تیم وزنه‌برداری
کد خبر: 942643
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xDv
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
اردوی تیم ملی وزنه برداری کشورمان در حالی از امروز آغاز شد که چند چهره شاخص و نامدار در تمرینات نخستین روز حضور نداشتند.
جوان آنلاین: اردوی آماده سازی تیم ملی وزنه براری برای حضور در رقابت‌های بین المللی جام فجر و پیکار‌های قهرمانی آسیا از امروز در کمپ تیم‌های ملی وزنه برداری در مجموعه ورزشی آزادی آغاز شد.
این در حالیست که چند چهره نامدار در اردو حضور نیافتند و خبری از آن‌ها در نخستین روز از تمرینات وزنه برداران نبود. علی هاشمی، کیانوش رستمی، سعید علی حسینی و علیرضا سلیمانی، چهار وزنه بردار دعوت شده به این مرحله از تمرینات هستند که فعلا خودشان را به کادر فنی تیم ملی معرف نکرده‌اند. در این بین باید به کیانوش رستمی اشاره کرد که به رغم توافقات پیشین قرار بود در این اردو حضور داشته باشد که گویا باز هم ترجیح داده تمرینات انفرادی خود را پیگیری کند.
هر چند گفته می‌شود علی هاشمی، سعید علی حسینی و علیرضا سلیمانی با هماهنگی کادر فنی قرار است تا چند روز آینده به اردو بیایند، اما کیانوش رستمی همچنان اصرار بر تمرینات انفرادی دارد و هم اکنون در کرمانشاه برای حضور در کاپ تایلند تمرین می‌کند.
نفرات دعوت شده به این مرحله از اردوی تیم ملی وزنه برداری به شرح زیر هستند:
میر مصطفی جوادی، عارف خاکی، محمد نیری، محمدزارعی، امیرحقوقی، کیانوش رستمی، سهراب مرادی، سید ایوب موسوی، رضا بیرالوند، نیما آقایی، علیرضا سلیمانی، کیا قدمی، علی هاشمی، علی داودی، محسن دادرس، همایون تیموری و سعید علی حسینی
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار