توضیح کی‌روش درباره جمله مساله‌سازش: می‌خواهند ایرانیان را گمراه کنند
کد خبر: 942641
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xDt
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۲
چندی پیش کارلوس کی‌روش در یکی از مصاحبه‌های خود در حاشیه تمرین تیم ملی صحبت‌هایی انجام داد که رسانه‌های مختلف از آن برداشت‌های متفاوتی داشتند. او اینک درباره آن حرف، توضیح داده است.
جوان آنلاین: کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی فوتبال ایران با انتشار پیامی در فضای مجازی، توضیحاتی را درباره یکی از مصاحبه‌های اخیرش - که در رسانه‌های مختلف از آن برداشت متفاوتی شد - انجام داده است.
در پیام کی‌روش آمده است:
هیچ شخص نمی‌تواند احترام و تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.
این بسیار ناراحت کننده است که برخی منابع همچنان با پافشاری در تلاش هستند که با گذاشتن حرف‌هایی در دهان من و نسبت دادن کار‌هایی به بنده که هیچ‌گاه انجام نداده‌ام، اذهان عمومی ایرانیان را گمراه کنند.
این تلاشی مستقیم برای لطمه زدن به وجهه و اعتبار بنده در مقابل هواداران فوتبال ایران است. همان گونه که شما متوجه هستید من تنها می‌توانم مسئولیت کامل را برای صحبت‌ها و اقدامات خودم پذیرا باشم. بعد از گذشت هشت سال در ایران، اخلاق مداری حرفه‌ای من در کار و در زندگی، نتایج و دست آوردها، خود به صورت بسیار قوی و بدون هیچ تردیدی، گویای همه چیز است، ولی هیچ شخص یا هیچ چیزی نمی‌تواند احترام و تعهد من را به هواداران فوتبال ایران و تیم ملی ایران بر هم بزند.

آینده برای من، زمان حال من است، و اکنون زمان آن است که وظایف و آرزوی‌های خود را عملی کنم؛ با همکاری کادر خود که وظایفشان را با شایستگی و وفاداری کامل انجام می‌دهند و بازیکنانم که عاشق آن‌ها هستم و آن‌ها را تحسین می‌کنم و همین طور هواداران فوتبال ایران که همیشه برای آن‌ها احترام خاصی قائل بوده‌ام و به آن‌ها افتخار می‌کنم.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار