پیگیر مطالعه اکتشافی نفت در سراب هستم
کد خبر: 942420
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003xAK
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۴
نماینده مجلس:
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی با تایید صحت خبر وجود نفت در سراب که بحث محافل مجازی و واقعی شده است، گفت: پیگیر مطالعه تحقیقاتی و اکتشافی نفت در این شهرستان هستم.

یوسف داودی  در جلسه شورای اداری شهرستان سراب اظهار داشت: برای اکتشاف نفت مراحل تحقیقاتی و اکتشافی از جمله بررسی ظاهری، مغناطیس سنجی هوایی، زمین مغناط سنجی(گرانی سنجی) ،لرزه نگاری و حفر یک حلقه چاه به عمق 4000 تا 6000 متر لازم است.
وی افزود: الان در مرحله سوم (گرانی سنجی) هستیم که حدود 500 میلیارد ریال بودجه نیاز است و برای مراحل دیگر حدود 1100میلیارد ریال لازم است تا به مرحله استخراج نفت برسیم.
داودی با تاکید بر اینکه پتانسیل استخراج نفت موجب رشد، پیشرفت و توسعه شهرستان و استان است، گفت: از سال 1395 پیگیر مطالعات اکتشافی هستم .
نماینده مردم سراب در مجلس شورای اسلامی همچنین از مدیرکل جهاد کشاورزی بهسازی کانال های عمومی آبیاری شهرستان را درخواست کرد که این خواسته به دلایلی از جمله عدم توان اداره کل و پیمانکاران بخش خصوصی با مخالفت فتحی مواجه شد، ولی با طرح انتقال آب با لوله از چاه تا سر مزرعه موافقت شد.
عضو کمسیون کشاورزی مجلس همچنین از ضعف بودجه 1398 خبر داد و افزود: 10 در صد کارمندان دولت در سال جدید کاهش می یابند.
وی با بیان اینکه سه چهارم بودجه دولتی برای مخارج دولت است و تنها یک چهارم آن برای طرح های عمرانی در نظر گرفته شده است، خبر از مجوز مجلس شورای اسلامی برای دریافت وام پنج میلیارد دلاری از دولت روسیه داد.

برچسب ها: نفت ، سراب ، اکتشاف
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار