از موشک‌های نقطه‌زن ما بترس!
کد خبر: 942394
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003x9u
تاریخ انتشار: ۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۵۶
فرمانده سپاه در پاسخ به تهدید‌های نتانیاهو:
‌فرمانده کل سپاه پاسداران با مضحک و خنده‌دار دانستن تهدیدات اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی، گفت: جمهوری اسلامی ایران، مستشاران نظامی و انقلابی و نیز تجهیزات و سلاح‌هایی را که برای توانمندسازی مقاومت اسلامی در سوریه دارد، حفظ می‌کند.
به گزارش روابط عمومی سپاه پاسداران، سردار سرلشکر پاسدار محمد علی جعفری در پی اظهارات تهدیدآمیز اخیر نخست وزیر رژیم صهیونیستی مبنی بر اینکه چنانچه ایران نیرو‌های نظامی خود را سریعاً از سوریه خارج نکند، اسرائیل به حملات خود علیه مواضع ایران ادامه می‌دهد، با مضحک و خنده‌دار دانستن این تهدید و تأکید بر اراده جمهوری اسلامی مبنی بر حفظ آنچه در سوریه دارد، اظهار داشت: هم تمامی مستشاران نظامی و انقلابی و هم تجهیزات و سلاح‌هایی را که برای آموزش و توانمندسازی مبارزان مقاومت اسلامی و حمایت از مردم مظلوم سوریه در این کشور اسلامی داریم، حفظ خواهیم کرد.
وی به اظهارات اخیر سخنگوی وزارت امور خارجه ایران اشاره کرد و افزود: اگر وی گفته است که «ایران هیچ نیروی نظامی در سوریه ندارد»، منظورشان این بوده که ایران یگان نظامی در سوریه ندارد و شما خوب می‌دانید که اقتدار و ابهت یگان‌های نظامی این کشور به حدی است که اگر حضور حتی یکی از آن‌ها را در سوریه ببینید از ترس قالب تهی خواهید کرد. فرمانده کل سپاه خطاب به نتانیاهو تأکید کرد: مطمئن باشید این تهدید مضحک شما را هیچ به حساب نمی‌آوریم؛ بدانید اگر برابر برخی اقدامات مذبوحانه شما صبر پیشه می‌کنیم، حکمتی بزرگ در آن نهفته است. سرلشکر جعفری با بیان اینکه بی‌شک شما در آینده‌ای نه چندان دور به مصلحت و صبر انقلابی ما پی خواهید برد، تصریح کرد: فقط بدانید که با دم شیر بازی می‌کنید!، بترسید از روزی که موشک‌های نقطه‌زن ایران غرش‌کنان بر سرتان فرود آید و انتقام همه خون‌های به ناحق ریخته مسلمانان مظلوم منطقه را از شما بگیرد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار