روز گشایش جشنواره لاله ها به عنوان "روز فرهنگی کرج" نامگذاری شد
کد خبر: 942127
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003x5b
تاریخ انتشار: ۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۰
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج خبرداد
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج در جلسه رسمی شورا پیشنهاد نامگذاری روز فرهنگی این شهر را همزمان با آغازین روز جشنواره لاله ها پیشنهاد داده بود که با تصویب آن در جلسه رسمی شورا "21 فروردین" به عنوان "روز فرهنگی کرج "معرفی شد.

اکبر سلیم نژاد در این خصوص اظهار داشت: لاله یکی از گلهای ملی ایران و سمبل شهید است. جشنواره لاله های کرج اتفاق شکوهمندی است که هر ساله در فروردین ماه همزمان با فرا رسیدن فصل بهار برگزار می گردد.

وی تاکید کرد: برگزاری این رویداد بزرگ ملی در شش سال گذشته علاوه بر ترغیب حس زیبا پسندانه شهروندان، شور و نشاط خاصی را به شهر وشهروندان بخشیده و مورد توجه قرار گرفته است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر کرج تصریح داشت: با عنایت به برگزاری جشن لاله ها در فروردین ماه و به پاس یاد و بزرگداشت شهدای گرانقدر شهر کرج "21 فروردین ماه" به عنوان "روز فرهنگی کلانشهر کرج" جهت درج در تقویم رسمی کشور به تصویب شورا رسید و این روز را به تمام شهروندان فهیم و شهید پرور این کلانشهر تبریک و تهنیت عرض مینمایم.

یادآور می شود نامگذاری روز فرهنگی کلانشهرهای کرج به درخواست مجمع شورای اسلامی کلان شهرها و تاکید وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در خصوص تخصیص روز فرهنگی کلانشهرها و مراکز استانها جهت درج در تقویم رسمی کشور به شوراهای اسلامی کلانشهر های کشور ارسال شده است.

برچسب ها: البرز ، کرج ، شورای شهر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار