فرزندان شهدا سرمایه‌های نظام اسلامی هستند
کد خبر: 941979
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003x3D
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرزتاکید کرد
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران البرز فرزندان شهدا را سرمایه‌های نظام اسلامی دانست و گفت: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی است که بر دوش فرزندان شهدا گذاشته شده است.

ابراهیم طاهرنژاد ، در دیدار با جمعی از فرزندان شهدای شهرستان کرج، فرزندان شهدا را سرمایه‌های ارزشمند انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت رسالتی است که امروز بر دوش فرزندان شهدا گذاشته شده است.

وی با اشاره به اینکه فرزندان شهدا الگوهای تأثیرگذار جامعه هستند، تصریح کرد: از بین بردن ارزش‌های انقلاب اسلامی و تهاجم فرهنگی از مهم‌ترین اهداف دشمنان برای مقابله با انقلاب اسلامی ایران است و فرزندان شهدا به‌عنوان الگو و پرچم‌داران این انقلاب باید با هوشیاری، بصیرت و حضور تأثیرگذار خود مانع پیشروی‌های دشمن شوند.

این مسئول با بیان اینکه فرزندان شهدا راه و رسم پدران و مادران خود را ادامه می‌دهند چراکه امانت‌داران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند، افزود: امروز یادگاران شهدا می‌توانند در جبهه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت نقش خود را ایفا کرده و فتنه‌های دشمنان را خنثی کنند.

طاهرنژاد در پایان با بیان اینکه فرزندان شهدا، نمونه و الگو و فرزندانی از بطن بزرگ‌مردان اين سرزمين هستند، گفت: با هدف ارتقا جايگاه و نقش فرزندان شاهد در جامعه، بهره‌مندی از توانمندی‌های آن‌ها می‌تواند در حل مسائل و مشكلات اين قشر تاثير‌گذار باشد.

برچسب ها: البرز ، کرج ، کرج
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار