شوراهای اسلامی موثرترین شکل دموکراسی هستند
کد خبر: 941777
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003wzx
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به نقش و اهمیت شوراهای اسلامی در نظام جمهوری اسلامی، ادامه داد: شوراهای اسلامی بهترین ساز و کار مردم ‌سالاری و موثرترین شکل دموکراسی هستند.

 محمدرضا پورمحمدی  در دیدار اعضای شورای اسلامی استان افزود: برای حل مشکلات استان باید نخبگان و اعضای شوراهای اسلامی در کنار مسئولان اجرایی تلاش کنند.
وی با تاکید بر ضرورت رفع کمبودهای استان در زمینه زیرساخت های ارتباطی و موصلاتی افزود: آذربایجان شرقی با داشتن قابلیت‌های فراوان به علت همین کمبودها در جایگاه شایسته خود قرار ندارد و ایجاد این زیرساخت ها باید در اولویت‌ اصلی استان قرار گیرد.
وی با بیان اینکه برای رسیدن به توسعه باید مردم مطالبه گر بوده و در کنار مسئولان باشند، اظهار داشت: برای تحقق توسعه باید مشارکت سرمایه‌ گذاران در اجرای طرح‌های کلان استان جلب شود.
استاندار آذربایجان شرقی یادآوری کرد: با مشارکت سرمایه گذاران می توان طرح های عمرانی را نیز با سرعت و کیفیت بیشتری اجرا کرد.
وی با تاکید بر جبران غفلت های گذشته از سوی مسئولان در دوران تصدی خود، گفت: تا جایی که در اختیارات استان باشد اجازه نمی‌ دهیم طرح ‌های استان دچار کندی یا توقف شود.
اعضای شورای اسلامی استان نیز در این دیدار دیدگاه‌های خود را در خصوص مسائل مختلف استانی ارایه کردند.
شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای آذربایجان شرقی 7 هزار عضو دارند و این استان در شورای عالی استان‌ها نیز 3 نماینده دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار