پرستاران زندگی خود را وقف نگهداری از بیماران می کنند
کد خبر: 941775
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003wzv
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
شهردار شهر فردیس:
شهردار شهر فردیس در مراسم گرامیداشت سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار که در سالن همایش ایثارگران فردیس به همت مدیریت شهری فردیس و اداره کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان فردیس برگزار شد، ضمن تبریک روز پرستار، اظهار کرد: شهر فردیس دارای بیمارستان نیست که بتوانیم به معنای واقعی از پرستاران تجلیل و قدردانی کنیم.

منوچهر غفاری در ادامه با اشاره به حضور مادرانی که پرستاران فرزندان معلول خود هستند، اضافه کرد: در این جمع مادرانی هستند پرستاران واقعی به شمار می روند.

وی با بیان اینکه می توان مادرانی را که دارای فرزند معلول هستند و از آنها نگهداری و پرستاری می کنند را پرستاران گمنام دانست، تاکید کرد: خانواده های جانبازان و ایثارگران نیز پرستارانی هستند که با از خودگذشتگی، خالصانه و صادقانه پرستار فرزند یا والدین خود هستند و تمام زندگیشان را وقف آنها کرده اند.

غفاری پرستاری را از مقدس ترین مشاغل اعلام کرد و گفت: این قشر زندگی خود را وقف نگهداری از بیماران می کنند.

شهردار با اعلام اینکه پرستاری از بیماران بسیار سخت و ارزشمند است، عنوان کرد: پرستاران علاوه بر مراقبت و نگهداری از بیماران، در راستای افزایش روحیه آنها تلاش می کنند و این امر نشان می دهد که پرستاری کار هر کسی نیست.

وی با بیان اینکه امید بخشی به بیماران موجب تسریع در روند بهبود آنها می شود، خاطرنشان کرد: برگزاری مراسمات گرامیداشت روز پرستار اقدام کوچکی برای قدردانی از فداکاری های پرستاران است.

برچسب ها: البرز ، کرج ، فردبس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار