برای پویایی منطقه باید سرانه فضای فرهنگی افزایش یابد
کد خبر: 941465
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003wuv
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان:
پیشرفت ۹۵ درصدی عملیات احداث خانه کودک استاد همایی وبرای احداث آن ۹ میلیارد ریال اعتبار پیش‌بینی شده است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان،به نقل از روابط عمومي منطقه 10 شهرداري اصفهان مهندس شهبازي اظهار كرد:احداث خانه کودک استاد همایی درخیابان معراج که تا کنون ۹۵ درصد پیشرفت داشته تا پایان امسال به بهره‌برداری می‌رسد. 
وی ادامه داد: احداث فرهنگسرای حصه در بزرگراه شهید اردستانی به مساحت ۱۸۰۰ مترمربع بعد از خیابان شهید رییسی جنب بوستان کوثر نیز در دست اجرا است و تا کنون ۷۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی پروژه فرهنگسرای حصه با ‌اعتبار ۳۰ میلیارد ریال در آینده‌ای نزدیک به پایان می‌رسد.
شهبازی با بیان اینکه منطقه ۱۰ یکی ازپرجمعیت‌ترین مناطق ۱۵ گانه شهرداری است که در آن محله‌های نیمه‌برخورداری وجود دارد، تصریح کرد: از این رو برای ارتقای پویایی منطقه و شهروندان باید سرانه فرهنگی آن افزایش یابد.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: پروژه‌های فرهنگی بیشتر در محله های کم‌برخوردار اجرا می‌شود، به طوری که در حال حاضر فرهنگسرای استاد همایی در خیابان معراج و فرهنگسرای حصه در حال ساخت است.
 وی با اشاره به اجرای پروژه‌های روشنایی پارک‌های سطح منطقه با بودجه‌ای افزون بر سه میلیارد ریال افزود: این عملیات شامل روشنایی پارک‌های لاله، طرفه نژاد، صبا، کوره ملی، گلستان، شهید اول و بهار بود که انجام شد.
شهبازی با ابراز خرسندی از افتتاح برج فرهنگی آذربهرام، اظهار کرد: این برج کبوتر که در گذشته بلااستفاده مانده بود، اما با تمهیدات لازم به یک مکان فرهنگی تبدیل شده است.
وی ادامه داد: با توجه به فرصت‌های فرهنگی در شهر اصفهان و همچنین فضاهای موجود در این شهر لازم است هر روز به اهداف مدیریت شهری نزدیک‌تر شویم.
مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: موقعیت این برج دارای مزیت‌های ویژه‌ای از نظر دسترسی آسان و فضای سبز در اطراف آن است که این ویژگی‌ها سبب انتخاب این مکان برای اجرای برنامه‌های فرهنگی در شهر شد.
وی با بیان اینکه منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان با ۲۲۰۰ هکتار مساحت و ۱۷ محله، دومین منطقه پر جمعیت شهر اصفهان به شمار می‌رود، تصریح کرد: این منطقه حدود ۲۲۰ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است و پروژه‌های زیادی در آن تعریف شده که برخی پروژه‌ها به سرانجام رسیده، تعدادی در حال اتمام و برخی دیگر نیز به زودی آغاز می‌شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار