صعود شاخص بورس در آخرین روز هفته
کد خبر: 941366
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003wtK
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
شاخص بورس تهران امروز نیز به صعود خود ادامه داد و توانست با رشد ۸۶۲.۳۰ واحدی در کانال ۱۶۴ هزار واحد تثبیت شود و در نهایت در رقم ۱۶۴ هزار و ۸۲۹ واحد آرام گیرد.
رشد‌های قیمتی فولادی‌ها از یک‌سو و پالایشی‌ها از سوی دیگر بیشترین نقش را بر صعود شاخص بورس داشتند. صف فروش پتروشیمی مبین باعث شد که شاخص بورس نتواند رکورد‌های قیمتی بالاتری را ثبت کند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۸۶۲.۳۰ واحد رشد به ۱۶۴ هزار و ۸۲۹ واحد و ارزش روز بازار به ۶۲۶ هزار میلیارد تومان رسید.

شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۲۵۰.۶۶ واحد افزایش به ۴۷ هزار و ۹۱۴ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۱۷۹.۱۱ واحد رشد به ۲۸ هزار و ۴۳۴ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۲۶.۱۱ واحد رشد به ۲۰ هزار و ۲۳ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور با ۹۷۱.۵۵ واحد افزایش به ۱۷۹ هزار و ۵۶۴ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۸۴۵.۲۳ واحد افزایش به ۱۲۱ هزار و ۸۵۱ واحد و شاخص بازار دوم با ۷۰۴.۶۶ واحد رشد به رقم ۳۲۶ هزار و ۳۳۱ واحد رسید.

نماد کچاد، شپنا، فولاد، تاپیکو، کگل، فملی بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد مبین بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲۱.۶۸ واحد افزایش به رقم ۱۹۴۴.۵۵ واحد رسید.

معامله‌گران فرابورس تعداد ۷۹۸ میلیون و ۸۱۳ هزار واحد برگ سهم در قالب ۱۰۶ و ۷۹۷ هزار برگ به ارزش ۱۰۰ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: صعود ، شاخص ، بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار