عبادی: ماموریت اصلی ام مسابقات جهانی هلند است
کد خبر: 941075
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003wod
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
گفت وگوی "جوان آنلاین" با ملی پوش تیروکمان کامپوند
کماندار تیم ملی کشورمان در مرحله سوم رقابت‌های تیروکمان جام جهانی داخل سالن فرانسه در حالی حضور خواهند داشت که این روزها ، تمرینات فشرده ای را در اردو سپری می کنند. قرار است مسابقات جام جهانی فرانسه که از ۳۰ دی تا دوم بهمن در فرانسه برگزار می‌شود تیم ایران با ۶ ورزشکار در این رقابت‌ها شرکت کند.

سرویس ورزشی جوان آنلاین - وحید صابری : اسماعیل عبادی ملی پوش با تجربه کامپوند در گفت وگو با "جوان آنلاین"درباره حضور در این دوره از مسابقات گفت: این مرحله سوم از رقابت‌های تیروکمان جام جهانی داخل سالن است که فرانسه میزبان مسابقات است و از ۳۰ دی در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان و در رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان برگزار می‌شود که تیم پتروکیمیاگر راد به عنوان نماینده ایران در این تورنمنت با ۶ کماندار هفته آینده راهی نیس فرانسه می‌شود.

وی افزود: این مسابقات از سطح بسیار بالایی برخوردار است.بیش از ۵۰۰ کماندار حرفه ایو نیمه حرفه ای در مسابقات ثبت نام کرده اند که قرار است در مسافت ۱۸ متر باهم به رقابت بپردازند. در این مسابقات مجید احمدی ، نیما محبوبی ،و سول جوان و من در غالب تیم کامپوند مردان در مسابقات حضور خواهیم داشت و در بخش ریکرو هم آقایان میلاد وزیر و اشرفی مسابقه خواهند داد .همان طور که گفتم این سومین مرحله از مسابقات جام جهانی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. من همیشه سعی کردم طوری تمرین کنم که نقاظ ضعف مسابقاتم را بر طرف کنم . به شخصه در حال حاضر روی بدن سازی و آمادگی جسمانی کار می کنم تا با شرایط ایده ال در مسابقات حضور یابم. باید روی بهبود رکورد تمرکز داشته باشم باید کاری کنم که از نظر رکوردی خود را به یک ثبات برسانم و سپس آن را ارتقاء ببخشم.

کماندار تیم ملی با اشاره به مسابقات مرحله اول و دوم مسابقات جام جهانی اظهار داشت: مسابقات مرحله اول و دوم در ماکائو و تایلند برگزار شد که من نتوانستم نتیجه ای بهتر از نهمی کسب کنم.البتهمی خواهم دراین مسابقات امتیاز لازم را جهت حضور در بین ۱۶ کامندار برتر کسب کنم.هدفم حضور در فینال قهرمانان است. این امتیازات در چهار مرحله در مسابقات بدست می آید که مرحله نخست جام جهانی در ماکائو برگزار شد.در آن مسابقات با حمایت باشگاه پتروکیمیاگرراد توانستم در مسابقات حضور پیدا کنم و به جایگاه نهم دست یافتم. امتیاز بدی نگرفتم. مرحله دوم جام جهانی در آذرماه در رم ایتالیا برگزار شد که متاسفانه امکان اعزام برای فراهم نشد ، اما در مرحله سوم  که این مسابقات است باید بهترین عملکرد را داشته باشم .

عبادی خاطر نشان کرد: مسابقات لاس و گاس مهمترین مسابقات جام جهانی به شمار می رود.مسابقات جام جهانی داخل سالن لاس وگاس ۲۰ بهمن ماه در لاس وگاس آمریکا برگزار می‌شود. اعتبار این مسابقات به بیش از ۵۰ سال می رسد و کماندار خوبی در آن حضور خواهند یافت. تا آنجا که اطلاع دارم حدود ۹۰۰ کماندار در رشته کامپوند شرکت خواهند کرد. مسابقات آسانی پیش رو ندارم و باید تلاش زیادی داشته باشم.البته همان طور که گفتم ماموریت اصلی من مسابقات جهانی هلند در سال آینده است که سعی دارم استارت کار را امسال بزنم و با حضور در چند تورنمنت به اوج آمادگی برسم و سپس خود را برای مسابقات سال آینده آماده کنم. مسابقات جهانی هلند در خرداد ۹۸ برگزار می شود. طبق برنامه ریزی قرار است در مرحله فینال و قهرمان قهرمانان جام جهانی به غیر از من ، نیما محبوبی و مجید احمدی با هزینه‌ی باشگاه پتروکیمیاگرراد در این رقابت‌ها شرکت کنیم. مسابقات لاس وگاس مسابقات مهمی است که با حضور با افراد سرشناسی برگزار می شود .

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار