صعود ۱۰۴۷ واحدی شاخص بورس
کد خبر: 941069
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003woX
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۴
شاخص بورس با رشد بیش از ۱۰۴۷.۶۵ واحدی بار دیگر توانست وارد کانال ۱۶۲ هزار واحد شود. رشد‌های قیمتی کامودیتی‌ها و فلزی‌ها و پالایشی‌ها بار دیگر توانست در ۱۶۲ هزار و ۳۲۳ واحد تثبیت شود.
به گزارش خبرنگار جوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۱۰۴۷.۶۵ واحد رشد به ۱۶۲ هزار و ۳۲۳ واحد و ارزش روز بازار به ۶۱۶ هزار میلیارد تومان رسید.

شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۳۰۴.۵۴ واحد افزایش به ۴۷ هزار و ۱۸۵ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۱۸۱.۹۸ واحد رشد به ۲۸ هزار و ۱۰۶ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۲۸.۱۵ واحد رشد به ۱۹ هزار و ۷۹۲ واحد رسید.

شاخص آزاد شناور با ۱۱۹۷.۳۱ واحد افزایش به ۱۷۷ هزار و ۶۹۳ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۸۵۰.۵۴ واحد افزایش به ۱۱۹ هزار و ۷۵۷ واحد و شاخص بازار دوم با ۱۷۰۶.۸۲ واحد رشد به رقم ۳۲۲ هزار و ۵۳۷ واحد رسید.

نماد فولاد، پارس، شبندر، شپنا، شتران بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد فارس، جم بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.
در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲۶.۲۶ واحد افزایش به رقم ۱۹۰۹.۳۷ واحد رسید.

معامله‌گران فرابورس تعداد ۸۴۱ میلیون و ۳۷۰ هزار واحد برگ سهم در قالب ۱۱۱ و ۷۶۹ هزار برگ به ارزش ۳۶۱ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: صعود ، شاخص ، بورس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار