دبیران علمی و اجرایی جشنواره جایزه ملی سرو انتخاب شدند
کد خبر: 940500
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003wfM
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۹
با حکم رییس شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو ،دکتر محمد رضا سنگری و دکتر ساسان والی زاده به ترتیب به عنوان دبیر علمی و اجرایی جشنواره جایزه ملی سرو انتخاب شدند.

با حکم رییس شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو ،دکتر محمد رضا سنگری و دکتر ساسان والی زاده به ترتیب به عنوان دبیر علمی و اجرایی جشنواره جایزه  ملی سرو انتخاب شدند.

با حکم دکتر علی اصغر جعفری مدیرعامل موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و رییس شورای سیاستگذاری جایزه ملی سرو، دکتر محمدرضا سنگری و دکتر ساسان والی زاده به ترتیب به عنوان دبیران علمی و اجرایی جشنواره جایزه  ملی سرو انتخاب شدند.

جایزه ملی سرو همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس به کتاب های برتر از میان برگزیدگان همه جشنواره های ملی کتاب از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اهداء می شود.

موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس با همراهی تعدادی از دستگاه های فرهنگی این جشنواره را در محل موزه و به مناسبت چهلمین سال انقلاب اسلامی برگزار خواهد کرد.

گفتنی است؛ تاکنون 226 دوره جایزه در قالب 20 جشنواره ملی کتاب از سوی دستگاه ها و نهادهای مختلف برگزار شده که قرار است در این جشنواره به برگزیده برگزیدگان 40 سال کتاب انقلاب اسلامی جوایزی اهدا می شود.

 

برچسب ها: علمی ، اجرایی ، جشنواره
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر: