بهروز شعیبی: فکر نمی‌کردم اجرایی مانند بینوایان را در ایران داشته باشیم
کد خبر: 936542
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003vdW
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
گزارش «جوان آنلاین» از اظهارنظر هنرمندان درباره تئاتر بینوایان
بهروز شعیبی، کارگردان و بازیگر مطرح کشور نیز درباره تئاتر بینوایان می‌گوید: «در بینوایان یک تئاتر جذاب و خیره‌کننده می‌بینید و با وجود اینکه داستان این تئاتر را می‌دانیم، اما اجرای عجیب بینوایان شما را مجذوب می‌کند. من اصلا تصور نمی‌کردم چنین اجرایی را در ایران داشته باشیم.»
سرویس فرهنگی جوان آنلاین: تئاتر موزیکال بینوایان که از آبان ماه امسال به روی صحنه رفته درباره فرایند حرکت شر به خیر، بی عدالتی به عدالت، بطلان به حقیقت، شب به روز، جهنم به بهشت و از هیچ به خداست. این نمایش که با استقبال خیلی خوبی از سوی مخاطبان مواجه شده است در بین هنرمندان هم نیز طرفدار پیدا کرده است. برخی از هنرمندان پس از دیدن تئاتر بینوایان درباره آن اظهار نظر کرده‌اند که در ادامه می‌خوانید:

سالار عقیلی، خواننده معروف کشور پس از دیدن تئاتر بینوایان می‌گوید: «من فکر می‌کردم که دارم یک اپرا می‌بینم. در این تئاتر بازیگران خیلی زیبا می‌خوانند و همین که فالش نمی‌خواندند برای من بسیار جالب بود. بردیا کیارس در این تئاتر واقعا شاهکار کرد.»

بهروز شعیبی، کارگردان و بازیگر مطرح کشور نیز درباره این تئاتر می‌گوید: «در بینوایان یک تئاتر جذاب و خیره‌کننده می‌بینید و با وجود اینکه داستان این تئاتر را می‌دانیم، اما اجرای عجیب بینوایان شما را مجذوب می‌کند. من اصلا تصور نمی‌کردم چنین اجرایی را در ایران داشته باشیم.»

حسن فتحی، کارگردان و فیلم‌نامه نویس پس از دیدن نمایش بینوایان می‌گوید: «اجرای تئاتر بینوایان اجرای خیلی خوبی بود و هماهنگی بسیار زیادی بین اعضای تئاتر به‌خصوص میان گروه نوازندگان و گروه بازیگران وجود داشت.»

علیرضا کوشک جلالی، کارگران شناخته‌شده تئاتر نیز درباره این تئاتر اظهار می‌دارد: «صحنه، موزیک، بازیگری و خوانندگی تقریبا در ایران با این حجم کار که در تئاتر بینوایان بود، خیلی کم است.»
 
 
 
نمایش موزیکال بینوایان اثر حسین پارسایی است که پیش از این نیز نمایش موفق الیور توئیست را در سال گذشته روی صحنه برده بود. این نمایش با توجه به استقبال مخاطبان تا آخر دی ما تمدید شده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار