اولویت شهردار جدید تهران از زبان محسن هاشمی
کد خبر: 936511
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003vd1
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۵
رئیس شورای شهر تهران با بیان اینکه اولویت شهردار جدید نهایی کردن برنامه سوم توسعه باشد، گفت:امیدوارم هر چه سریع‌تر شهردار بتواند برنامه سوم را به شورا بدهد تا بتوانیم بودجه سال آینده را بر اساس برنامه سوم تدوین کنیم.

جوان آنلاین: محسن هاشمی رفسنجانی رئیس شورای شهر تهران در صد و چهارمین جلسه شورای شهر تهران که با حضور پیروز حناچی شهردار تهران و سردار یزدی فرمانده سپاه محمد رسول الله برگزار شد با اشاره به اینکه امروز، روز تحلیف شهردار جدید تهران است گفت: از همه دستگاه‌های اجرایی و به خصوص سازمان برنامه و بودجه تقاضا دارم که از شهردار جدید تهران حمایت‌های لازم را انجام دهند.

وی با تأکید بر ضرورت انجام حمایت‌ها از شهرداری تهران به خصوص در لایحه بودجه ۹۸ اظهار کرد: امروز در جلسه هم‌اندیشی شورا تأکید شد که اولویت شهردار جدید نهایی کردن برنامه سوم توسعه باشد و امیدوارم هر چه سریع‌تر شهردار بتواند برنامه سوم را به شورا بدهد تا بتوانیم بودجه سال آینده را بر اساس برنامه سوم تدوین کنیم.

رئیس شورای شهر تهران همچنین با اشاره به اینکه امروز سالروز تصویب قانون اساسی جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: قانون اساسی با موافقت ۹۹ درصد از شرکت کنندگان در رفراندوم به عنوان قانون اساسی تصویب شد.

وی با بیان اینکه ۷ فصل قانون اساسی به شورا‌ها اختصاص یافته و در حوزه‌های فرهنگی، آموزشی و رفاهی برای آن قلمرو فعالیت تعریف شده است، اظهار کرد: با گذشت ۴۰ سال از این موضوع این قانون به صورت کامل اجرا نشده و اکنون زمان آن رسید که این فصل قانون اساسی به صورت کامل اجرا شود.

هاشمی با بیان اینکه موازی‌کاری در بخش‌های دولتی وجود دارد، گفت: شورا می‌تواند با کمک مردم نقش تصدی‌گری دولت را کم کند.

منبع: تسنيم
برچسب ها: شهردار ، تهران ، هاشمی
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار