مصائب این روز‌های رژیم صهیونیستی
کد خبر: 936266
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003vZ4
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۳
سیدعبدالله متولیان
«رژیم صهیونیستی چندین سال پیش، بعد از ۳۳ روز، در مقابل حزب‌الله لبنان شکست خورد، دو سال بعد در مقابل فلسطینی‌ها، تنها ۲۲ روز دوام آورد که این مدت در جنگ بعدی غزه، تبدیل به هشت روز شد و هفته پیش در مقابل مقاومت فلسطین، بعد از دو روز، شکست را متحمل شد که همه این موارد نشان‌دهنده ضعف روزافزون رژیم صهیونیستی است.» (امام خامنه‌ای در جمع میهمانان کنفرانس وحدت ٤ آذرماه ۹۷)
تا پیش از ظهور انقلاب اسلامی در ایران، رژیم صهیونیستی با انتخاب استراتژی «تهاجمی و جنگ در بیرون از خانه و امتیازگیری در داخل» مرحله به مرحله در راستای دکترین «نیل تا فرات» بر وسعت جغرافیایی خود افزوده و کشور‌های عربی را زمینگیر و تسلیم اراده خود کرده بود و مجموعه ارتش‌های ۱۲ کشور عربی (فلسطین، مصر، سوریه، اردن، عراق، لبنان، الجزایر، کویت، لیبی، مراکش، سودان، تونس) در سال ۱۹۶۷ در یک جنگ تمام عیار فقط شش روز در برابر ارتش صهیونیستی مقاومت کرده و سرانجام تسلیم آن رژیم شدند و رژیم سفاک صهیونیستی با تصرف نوار غزه و شبه جزیره سینا از مصر و اورشلیم شرقی از اردن و بلندی‌های جولان از سوریه به‌عنوان پیروز قطعی جنگ، خود را برای تحقق آرزوی تشکیل حکومت بزرگ از نیل تا فرات آماده کرده بود، اما ظهور انقلاب اسلامی خیلی زودتر از آنچه تصور می‌شد نابودی رژیم جعلی اسرائیل را به عنوان غده چرکین و سرطانی بر پیکره اسلام، هدف‌گیری کرد و سبب تغییر بنیادین استراتژی جنگی آن رژیم منحوس و اشغالگر شد.
سخنان حضرت امام خمینی (ره) در باره ضرورت محو اسرائیل از صفحه گیتی، سبب تقویت اندیشه و انگیزه مبارزه با رژیم اشغالگر و خیزش جنبش‌های مقاومت مردمی در داخل خاک فلسطین و ظهور انتفاضه و جنگ سنگ با تانک شده و استراتژی تهاجمی و جنگ در بیرون خانه صهیونیست‌ها را به استراتژی تدافعی و جنگ در داخل خانه تبدیل و خواب صهیونیست‌ها را به کابوس و آرامش آنان را به وحشت تبدیل کرد. اینک ٤۰ سال است که انتفاضه فلسطین روز به‌روز منسجم‌تر، بالنده‌تر و مجهزتر روزگار صهیونیست‌ها را سیاه و اشغالگران قدس شریف، سنگر به سنگر عقب‌نشینی کرده و ذلیلانه با فرار به جلو مجبور به کشیدن دیوار حائل دور خود شده‌اند.
طی سال‌های اخیر، به موازات تضعیف و تحقیر رژیم صهیونیستی، اقتدار و هژمون نظام سلطه غرب به رهبری شیطان بزرگ امریکا نیز تحت تأثیر انقلاب اسلامی و تغییر مبانی و کانون‌های قدرت در جهان و پیدایش قدرت‌های جدید، در شرایط تضعیف، افول و خاموشی قرار گرفته و متقابلاً نهضت بزرگ بیداری اسلامی، حاکمیت و اقتدار قارون‌ها و دیکتاتور‌های مسلط بر ممالک اسلامی به‌ویژه در منطقه غرب آسیا را با خطر نابودی مواجه ساخته است. از آغاز دهه اخیر، رژیم منحوس صهیونیستی واجد کمترین اعتبار جهانی و منطقه‌ای و بلکه به دون‌کیشوت منطقه تبدیل شده و در مناسبت‌های مختلف عربده‌کشی (بخوانید دلقک بازی) سردمداران این رژیم منحوس و کودک‌کش در دنیای رسانه (مکتوب، مجازی، صوت و تصویر و...) توسط افکار عمومی جهانی و منطقه‌ای استهزا و تحقیر می‌شوند که ماجرای تمسخر نتانیاهو در باره مرکز هسته‌ای در طورقوزآباد تهران نمونه‌ای از این تمسخر‌ها است.
در داخل ایران نیز دسیسه‌ها و توطئه‌های غرب برای تغییر ذائقه و میل مردم در باره صهیونیست‌ها بی‌نتیجه و بلکه نتیجه عکس داده و بر حرارت و انگیزه مردم علیه صهیونیست‌ها افزوده و بر همین اساس است که سال ۹۲ جمله: «اگر غلطی از آن‌ها [رژیم صهیونیستی]سر بزند، جمهوری اسلامی «تل‌آویو» و «حیفا» را با خاک یکسان خواهد کرد» و سال ۹۳ نیز جمله «ملّت، عاشق مبارزه با صهیونیست‌ها است و جمهورى اسلامى هم این را نشان داده است.» و سال ۹۴ جمله: «رژیم صهیونیستی ۲۵ سال آینده را نخواهد دید» و سال ۹۶ جمله: «ان‌شاءالله آن روزی را که شما‌ها در قدس نماز جماعت می‌خوانید، ببینید و ببینیم» از سوی مردم ایران به‌عنوان مهم‌ترین جملات برگزیده سال انتخاب شدند که از عزم و اراده مستحکم و قوی مردم و لحظه‌شماری مردم برای نابودی صهیونیست‌ها خبر می‌دهد. همه چیز نشان می‌دهد که توطئه درگیر کردن جهان اسلام در پروژه صهیونیزم با شکست مواجه شده و در آخرین تلاش، توطئه مشترک محور عبری، غربی، وهابی برای تولید، سازماندهی، تجهیز و مدیریت گروهک‌های تروریستی داعش، النصره، جیش فلان و بهمان، به‌منظور در هم شکستن محور مقاومت در سوریه نیز نتیجه عکس داده و موجب تقویت و استحکام هر چه بیشتر جبهه مقاومت و توسعه عمق استراتژیک جمهوری اسلامی شده و با پیروزی قریب‌الوقوع انصارالله یمن حلقه محاصره و نابودی صهیونیست‌ها تکمیل خواهد شد. در حقیقت این روز‌ها بر صهیونیست‌ها بسیار سخت و دلهره آور گذشته و هر شب و روز نابودی را به نظاره نشسته‌اند. مصائب این روز‌های رژیم سفاک صهیونیستی تنها به منطقه غرب آسیا خلاصه نمی‌شود و از مرز‌های آسیا و از افتضاح و شکست ذلیلانه و مقاومت دو روزه آنان در برابر مقاومت اسلامی مردم غزه عبور کرده و با خروج امریکا از کمیسیون حقوق بشر سازمان ملل متحد رنگ و بوی جهانی به خود گرفته است. اینک قطع‌نامه‌های متعدد سازمان ملل متحد در مقابل چشمان از حدقه درآمده سلطه‌گران غربی، رژیم صهیونیستی را ناقض مسلم حقوق بشر معرفی می‌کند و صهیونیست‌ها دست خود را از حمایت غرب هم خالی می‌بینند. به نظر می‌رسد:
۱ - دیر یا زود اروپایی‌ها ناچار خواهند شد راه خود را از رژیم صهیونیستی جدا کرده و بیش از این برای بقای این رژیم جعلی هزینه نپردازند. ۲ - هم‌زمان با افول هژمون امریکا بر سرعت فروپاشی رژیم صهیونیستی نیز افزوده خواهد شد. ۳ - به زودی شاهد موج دوم بیداری اسلامی در جهان اسلام به مراتب گسترده‌تر و منسجم‌تر از موج قبلی خواهیم بود. ٤ - با تسریع روند فروپاشی رژیم سعودی حاکم بر حجاز، تلاش غرب برای تشکیل ناتوی عربی نیز بی‌نتیجه بوده و با بروز اختلافات جدی بین کشور‌های عربی با سعودی‌ها، سرانجامی مانند شورای همکاری خلیج فارس در انتظار آنان است. ۵ - تحت تأثیر پیروزی قریب‌الوقوع انصارالله و مردم یمن بر اردوگاه متجاوزین، شاهد تغییر موازنه در داخل سرزمین‌های اشغالی به نفع رزمندگان و مبارزان جبهه مقاومت فلسطین خواهیم بود. همه این اتفاقات و احتمالات بر حساسیت موضوع افزوده و بیداری و هوشیاری محور مقاومت افزوده است، چون امکان حرکات جنون آمیز از سوی محور شرارت عبری، غربی، وهابی دور از انتظار نخواهد بود.
برچسب ها: صهیونیست ، فلسطین ، مصائب ، غزه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار