شهرداری اشتباه خود را پذیرفت، ولی هنوز اقدامی انجام نداده‌اند
کد خبر: 936238
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003vYc
تاریخ انتشار: ۰۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۰
واکنش فرزند آیت الله طالقانی به جوابیه سازمان زیباسازی:
مهدی طالقانی با بیان اینکه مسولان شهرداری برای سود بیشتر، تن به اجازه تبلیغ مواد شوینده داده‌اند، گفت: به همین خاطر اصرار داریم هرچه زودتر تبلیغ مذکور از دیواری که بیش از ۱۰ سال تصویر آیت الله طالفانی بر آن نقش بسته حذف شود.
سرویس اجتماعی جوان آ‌نلاین - حامد طبیعت پور: روز چهارشنبه گذشته «جوان آنلاین» در گزارشی مستند به خبر حذف تصویر آیت الله طالفانی از خیابانی به نام آن مرد بزرگ در تهران پرداخت. در این گزارش عنوان شده بود که در خیابان طالقانی تهران، تصویر آیت الله طالقانی بدون اطلاع قبلی و هیچ توضیحی پاک شده و به جای آن عکس تبلیغاتی شامپو و خوشبوکننده قرار گرفته است.

اکنون بعد از انتشار وسیع گزارش مذکور که بازخورد زیادی در فضای رسانه‌ای پیدا نمود، سازمان زیباسازی شهرداری تهران جوابیه‌ای را در رابطه با حذف تصویر آیت الله طالقانی منتشر کرد. در جوابیه سازمان زیباسازی شهرداری تهران آمده است: «پیرو درج گزارشی با عنوان حذف تابلوی آیت‌الله طالقانی توسط شهرداری تهران، به استحضار میرساند سازمان زیباسازی شهر تهران پس از درخواست مالک دیوار مورد نظر، این دیوار را در اختیار مالک قرار داده است، لذا پس از این اقدام و در پی درخواست فرزند آیت الله طالقانی، این سازمان اقدام به رایزنی با مالک دیوار مورد نظر به منظور بازگردان نقاشی سابق نموده است. گفتنی است این اقدام مستلزم گذراندن پروسه‌های اداری و بالطبع صرف زمان لازم است؛ لذا این سازمان در حال انجام اقدامات لازم در این خصوص است.»
مسئولان شهرداری اشتباه خود را پذیرفتند، ولی هنوز اقدامی انجام نداده‌اند

برهمین اساس با مهدی طالقانی،فرزند آیت الله طالقانی پیرامون جوابیه شهرداری گفت‌وگویی انجام دادیم که وی درباره توضیحات سازمان زیباسازی شهرداری به خبرنگار «جوان آنلاین» گفت: «حدود ۱۰ روز پیش مسئولان شهرداری با پذیرش اشتباه خود، قول مساعدت دادند که در اسرع وقت تصویر دیوارنگاره پدر را برگردانند، اما هنوز با گذشت بیش از ۱۰ روز از حدف تصویر، هیچ اقدام عملی انجام نشده است و حالا هم که بهانه آورده‌اند، چون ملک شخصی بوده و صاحب ملک راضی نبوده ما اقدام به حذف تصویر آیت الله طالقانی کردیم!»

مهدی طالقانی با بیان اینکه گلایه و دلخوری ما صرفا بخاطر حذف تصویر آیت الله طالقانی نیست، بلکه اعتراض ما به بدسلیقگی سازمان زیباسازی در جایگزینی تصویر پدر است اظهار داشت: «مسئولان شهرداری بعد از ۱۰ سال تصویر چهره دوم انقلاب را برداشته و جای آن تبلیغ یک خوشبوکننده و شامپو گذاشته‌اند. این موضوعی است که ما از آن ناراحتیم. در واقع مسولان شهری برای سود بیشتر، تن به اجازه تبلیغ مواد شوینده به جای تصویر آیت الله صالقانی داده‌اند. به همین خاطر اصرار داریم هرچه زودتر تبلیغ مذکور از دیواری که بیش از ۱۰ سال تصویر آیت الله طالفانی بر آن نقش بسته حذف شود.»

فرزند آیت الله طالقانی در پایان خاطر نشان کرد: «به‌طور جدی پیگیر هستیم تا سازمان زیباسازی این اشتباه فاحش خود را جبران کند که البته هنوز این اتقاق نیفتاده است.»
 
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار