هاله نور در رسانه هلال احمر در فردای زلزله!
کد خبر: 935992
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003vUe
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۵
خبر ازدواج پسر حسن خمینی از صفحه آخر روزنامه آرمان در روز دوشنبه، به تیتر و عکس یک روزنامه شهروند در روز سه‌شنبه تبدیل شد با تیتری زرد و متنی زردتر.
خبر ازدواج پسر حسن خمینی از صفحه آخر روزنامه آرمان در روز دوشنبه، به تیتر و عکس یک روزنامه شهروند در روز سه‌شنبه تبدیل شد با تیتری زرد و متنی زردتر. این روزنامه با تیتر «ازدواج ناگهانی خمینی جوان» موجی از تمسخر در فضای مجازی را با خود به همراه آورد؛ گویی قرار بوده از قبل برای انجام ازدواجش اطلاع‌رسانی کند یا آنکه رسانه هلال‌احمر را در جریان مراحل خواستگاری تا عقد قرار دهد! اما این استهزا همه واکنش‌ها به صفحه یک دیروز روزنامه شهروند نبود. بسیاری این اقدام را یادآور خبررسانی‌های بی‌بی‌سی در مورد جزئی‌ترین اطلاعات ازدواج شاهزاده‌های انگلیسی دانستند و برخی هم آن را با اخبار دربار پهلوی مقایسه کردند. شهروند خیلی سطحی و مبتذل از اینکه تاریخ عروسی روشن نیست، نوشته؛ از اینکه اکانت اینستاگرام داماد اکانت اینستاگرام عروس را فالو کرده است؛ از اینکه چه کسانی در مراسم عقد بوده‌اند و چه کسانی نبوده‌اند و مجلس زنانه بوده و عاقد پدر همسر حسن خمینی یعنی موسوی بجنوردی بوده است و ... البته باید دید این اطلاعات چگونه به دست شهروند رسیده است!
زشتی بیشتر گزارش شهروند انتشار عکس عروس حسن خمینی و نوشتن توضیحاتی در مورد او و بعد ارجاع به آینده است: «پس از این احتمالاً از نوعروس خانواده خمینی بیشتر خواهیم شنید.» به نظر می‌رسد رسانه رسمی هلال احمر ایران اینجا را با امریکا و انگلیس اشتباه گرفته است و حتی شئون یک خانواده روحانی و معمم را هم رعایت نمی‌کند.
برچسب ها: ازدواج ، حسن خمینی ، آرمان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار