همراهی والدین دانش آموزان سمنانی در اردو‌های راهیان نور
کد خبر: 934770
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003vAw
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
شریفی خبر داد
معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: اعزام ۴۰۰۰ دانش آموز استان سمنان در قالب کاروان راهیان نور به منطقه‌های عملیاتی جنوب کشور آغاز شد.
قاسم شریفی درباره سفر دانش آموزان استان سمنان به اردو‌های راهاین نور توضیح داد: روز گذشته در قالب نخستین کاروان ۳۰۰ دانش آموز دختر از شهر‌های دامغان و امیریه به یادمان‌های عملیاتی جنوب اعزام شدند. سفر دانش آموزان متوسطه دوم در قالب راهیان نور به جنوب کشور در دو گام برنامه ریزی شده است که در گام نخست ۲۰۰۰ نفر از دانش آموزان دختر استان در هفت کاروان به این مناطق اعزام خواهند شد.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان سمنان با بیان اینکه مادران دانش آموزان دختر در این سفر معنوی می‌توانند فرزندانشان را همراهی کنند گفت: در مرحله دوم نیز ۲۰۰۰ دانش آموز پسر به همران پدران خود می‌تواند به این سفر اعزام شوند. هزینه این سفر معنوی از سوی اداره کل آموزش و پرورش و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان سمنان تامین شده است.

شریفی اضافه کرد: بازدید از یادمان فتح المبین، هویزه، اروند، شلمچه و معراج شهدای شهید محمودوند در سفر کاروان راهیان نور دانش آموزان استان سمنان برنامه ریزی شده است. این سفر چهار روزه خواهد بود و هدف از اجرای این برنامه ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت و آشنایی نسل جدید با فداکاری رزمندگان هشت سال دفاع مقدس است.
برچسب ها: اردو ، راهیان نور ، سمنان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار