امریکا هرگز یک دموکراسی نبوده است
کد خبر: 933357
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003uo9
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۲
رهبر مسلمانان امریکا در تهران:
رهبر مسلمانان امریکا معتقد است امریکا هرگز دموکراسی نبوده بلکه همیشه به طبقه ثروتمند و قدرتمند تمایل داشته است.
رهبر مسلمانان امریکا معتقد است امریکا هرگز دموکراسی نبوده بلکه همیشه به طبقه ثروتمند و قدرتمند تمایل داشته است.
لوئیس فراخان در سخنانی در میزگرد ۱۳ آبان ۵۸ تا ۱۳ آبان ۹۷ در دانشکده حقوق و علوم سیاسی دانشگاه تهران تصریح کرد: امریکا قدرت تحریم ایران را دارد، اما خداوند نیز قدرت تحریم امریکا را دارد. وی افزود: هم اکنون نیز امریکا تحت تحریم قرار دارد، اما ما به آن تحریم نمی‌گوییم بلکه آن قضاوتی الهی است. فراخان ادامه داد: امریکا در حال از دست دادن سلطه سراسری خود در جهان تحت ریاست جمهوری دونالد ترامپ است و این افول قدرت را با سرعت وحشتناکی ادامه می‌دهد چراکه ترامپ عجیب‌ترین رئیس‌جمهوری است که تاکنون مردم به او رأی داده‌اند. رهبر مسلمانان امریکا با اشاره به آزادی‌های زنان در جمهوری اسلامی ایران تصریح کرد: در انقلاب اسلامی ایران مردان در کنار زنان هستند و بانوان آزادند تا حد نهایی استعدادشان تحصیل و پیشرفت کنند. وی ادامه داد: این در حالی است که در امریکا و اروپا زنان به عنوان اسباب بازی مورد تفریح مردان و سوءاستفاده قرار می‌گیرند.

امریکا فقط برای فریب قول می‌دهد
رهبر مسلمانان امریکا با اشاره به اینکه ملت ایران باید تلاش کند تا بهترین ملت‌ها باشد، گفت: امریکا فقط برای فریب قول می‌دهد. وی با اشاره به اینکه ملت ایران باید تلاش کند تا بهترین ملت‌ها باشد، گفت: امریکا فقط قول برای فریب می‌دهد، اما شما باید نمایندگان اتحاد باشید در این کشور و خارج از این کشور. فراخان با تأکید بر لزوم اتحاد مسلمانان افزود: امریکا اختلافات ما را می‌بیند و برای گسترش آن نهایت تلاش خود را می‌کند. رهبر مسلمانان امریکا با طرح این سؤال که آیا می‌دانید چرا ترامپ نسبت به بن سلمان درباره قتل جمال خاشقجی رفتار نرمی دارد، گفت: آیا شما راجع به ۱۱۰ میلیارد دلار تسلیحاتی که امریکا به عربستان فروخته چیزی می‌دانید؟ آیا می‌دانید چند میلیارد اسلحه به امارات فروخته شده؟ آیا می‌دانید چرا بن‌سلمان با اسرائیل روابط خوبی دارد و به دیدار نتانیاهو می‌رود و به او به عنوان یک دوست نگاه می‌کند؟ وی افزود: چطور بن‌سلمان می‌تواند دوست اسرائیل باشد، اما دوست فلسطینی‌ها نباشد؟ من در فلسطین بوده و با اکثر جنگجویان فلسطینی ملاقات کرده‌ام. آیا می‌خواهید بگویید فلسطینی‌ها در کشور خودشان به دنبال راه حل دو دولت هستند؟ جایی که از سلاح برای دفاع از سرزمین‌شان محرومند؟ فراخان گفت: آیا هرگز به عربستان رفته و مشاهده کرده‌اید که با ثروت نفتی خود چقدر ساخت و ساز کردند؟ چطور می‌توانید به صهیونیست‌ها لطف داشته باشید بدون آنکه درد و رنج فلسطینی‌ها را ببینید؟ چگونه عربستان سعودی می‌تواند دشمن یمن باشد و آنجا را بمباران کند؟ وی افزود: همه این‌ها به این دلیل است که تسلیحاتی که عربستانی‌ها می‌خرند، برای جنگ علیه اسرائیل نیست.

بیشترین ترس امریکا از ایران است
لوئیس فراخان در ادامه سخنان خود در جمع دانشجویان دانشگاه تهران به بیان آیاتی از قرآن مجید پرداخت و افزود: به ریسمان الهی محکم بچسبید و دچار اختلاف و تفرقه نشوید و لطف خدا را به خاطر بیاورید زمانی که با هم دشمن شدید و سپس او قلب‌های شما را متحد کرد. وی گفت: پس به لطف خدا با هم برابر و برادر شده‌اید، شما در نزدیکی آتش بودید و او شما را نجات داد، پس خداوند پیام‌های خود را بر شما آشکار می‌سازد تا شما هدایت شوید. فراخان ادامه داد: اگر جنگ شروع شود و آن‌ها به ایران حمله کنند، ایران تسلیم نخواهد شد، ایران با آنان می‌جنگد و اگر چنین شود خاورمیانه نابود خواهد شد. وی گفت: امریکا و اسرائیل از کشوری که بیشترین ترس را دارند، جمهوری اسلامی ایران است و اگر ما در برابر آن‌ها مقاومت نکنیم برای فرزندان خود چیزی جز مرگ و نابودی باقی نخواهیم گذاشت. رهبر مسلمانان امریکا در پایان تأکید کرد: به خود قول و تعهد بدهید که تلاش کنید علقه بین مسلمانان را تقویت کنید. وی در ادامه شعار «مرگ بر امریکا» را به زبان فارسی بیان کرد و تعدادی از دانشجویان نیز او را همراهی کردن
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار