شاخص بورس ۵۳۰ واحد سقوط کرد
کد خبر: 933286
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003un0
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
شاخص بورس تهران اگرچه ابتدای صبح را صعود آغاز کرد و توانست خود را به کانال ۱۸۴ هزار واحد برساند، اما با نزدیک شدن به ساعات پایانی کار بازار و افت‌های قیمتی نماد‌های خودرویی و گروه مپنا از صعود آن کاسهت شد و در نهایت با افت ۵۳۰.۳۵ واحدی به کار روزانه خود پایان داد و در نهایت به رقم ۱۸۲ هزار و ۹۱۸ واحد رسید.
نماد شرکت بزرگ گل گهر سیرجان با رشد قیمتی که به ثبت رساند و هلدینگ خلیج فارس بزرگترین نقش را در رشد شاخص بورس داشتند.

به گزارش خبرنگارجوان آنلاین، بر اساس ارقام درج شده در پایگاه اطلاع‌رسانی مدیریت فناوری بورس تهران، شاخص کل بورس اوراق و بهادار تهران امروز با ۵۳۰.۳۵ واحد رشد به ۱۸۲ هزار و ۹۱۸ واحد و ارزش روز بازار به ۶۹۵ هزار میلیارد تومان رسید.

شاخص قیمت (وزنی- ارزشی) با ۱۵۴.۴۲ واحد کاهش به ۵۳ هزار و ۲۷۸ رسید. شاخص کل (هم‌وزن) با ۲۲۵.۶۹ واحد کاهش به ۲۷ هزار و ۹۰۰ واحد رسید. شاخص قیمت (هم‌وزن) با ۱۵۹.۳۱ واحد کاهش به ۱۹ هزار و ۶۹۴ واحد رسید.

­شاخص آزاد شناور با ۹۰۱.۵۲ واحد کاهش به ۱۹۲ هزار و ۳۵۰ واحد رسید. شاخص بازار اول بورس با ۴۴۹.۵۰ واحد کاهش به ۱۳۵ هزار و ۸۰۵ واحد و شاخص بازار دوم با ۷۷۱.۳.۰ واحد کاهش به رقم ۳۵۹ هزار و ۳۱۱ واحد رسید.

نماد کگل، فارس، وامید، دعبید بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس ایران داشت و نماد پارس، پارسان، رمپنا بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص بورس گذاشت.

در بازار فرابورس ایران شاخص کل فرابورس ۲۳.۶۴ واحد کاهش به رقم ۱۹۸۴.۶۱ واحد رسید.

معامله‌گران فرابورس تعداد ۱۱۱ هزار و ۱۸۲ واحد برگ سهم در قالب ۸۹۲ میلیون و ۶۰۱ هزار برگ به ارزش ۴۷۵ میلیارد تومان داد و ستد کردند.
برچسب ها: بورس ، شاخص ، سقوط
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار