وزارت ارشاد درست در 40 سالگی انقلاب برای بخش بین‌الملل فجر پول ندارد!
کد خبر: 933061
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ujN
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۸
زمزمه‌هایی مبنی بر برگزار نشدن بخش بین‌الملل تئاتر فجر آن هم در آستانه برپایی جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به دلیل آنچه نوسانات ارزی گفته شده، به گوش می‌رسد.
زمزمه‌هایی مبنی بر برگزار نشدن بخش بین‌الملل تئاتر فجر آن هم در آستانه برپایی جشن ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی به دلیل آنچه نوسانات ارزی گفته شده، به گوش می‌رسد.
در حالی که کمتر از سه ماه به برگزاری سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر در سال جاری و همچنین در پیش بودن اتفاق مهم ۴۰ سالگی انقلاب باقی مانده است، ظاهراً قرار است صابون نوسانات ارزی چند وقت اخیر به تن بخش بین‌الملل جشنواره تئاتر هم بخورد. از آنجا که بخش بین‌الملل جشنواره و دعوت از مهمانان تئاتری دیگر کشور‌ها یکی از مهم‌ترین وجوه جشنواره امسال است نادر برهانی‌مرند در نخستین نشست خبری خود برای جشنواره از دغدغه‌هایش در زمینه تغییر و تحولات ارزی و بین‌المللی و وضعیت بودجه جشنواره صحبت کرد و گفت که تلاش دارند مدبرانه این مشکل را حل کنند تا به جشنواره لطمه‌ای وارد نشود و انتخاب‌هایشان معارض با بودجه نباشد! مدعای انجام اقدام مدبرانه برای رفع مشکلات ارزی بخش بین‌الملل جشنواره تئاتر در عین عدم تعارض با بودجه در حالی مطرح می‌شود که بودجه این دوره از جشنواره تئاتر فجر هیچ تغییری نسبت به سال گذشته نداشته، ضمن اینکه به لحاظ ارز دولتی و تأمین آن هنوز تکلیف بخش بین‌الملل جشنواره مشخص نشده است. پاسخگو نبودن مسئولان جشنواره تئاتر فجر نسبت به چگونگی مرتفع کردن مشکلات ارزی بخش بین‌الملل در حالی است که سیدمجتبی حسینی معاون هنری وزیر فرهنگ و ارشاد در مورد دغدغه تأمین ارز برای جشنواره تأکید کرده که همه اذعان دارند امسال به لحاظ اقتصادی مشکلاتی وجود دارد، اما بدنه دولت تمام تلاش خود را می‌کند تا این جشنواره به بهترین شکل برگزار و به اهداف خود نزدیک شود! مدعایی که بیشتر به وعده سرخرمن می‌ماند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار