نیروهای هم تراز با دوران انقلاب اسلامی باید در دانشگاه ها تربیت شوند
کد خبر: 931308
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003uH6
تاریخ انتشار: ۲۸ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۷
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه:
معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد ارومیه با تاکید به اینکه دانشگاه ها باید در کنار توجه به آموزش های علمی به مسائل تربیتی نیز توجه کنند، تصریح کرد: نیروهای هم تراز با دوران انقلاب اسلامی و کارساز در جامعه باید در دانشگاه ها تربیت شوند.

سید کاظم یکانی در نشست خبری تبیین برنامه های بیست وسومین دوره مسابقات کشوری قرآن و عترت دانشگاه های آزاد اسلامی که به میزبانی دانشگاه واحد ارومیه برگزار خواهد، افزود: این دوره از مسابقات از ۲۹ مهر با حضور ۴۰۱ دانشجو در بخش های مختلف حفظ ،ترتیل، اذان، قرائت و تفسیر در دو بخش خواهران و برادران با داوری اساتید داخل و خارج استانی در ارومیه برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: در کنار بحث مسابقه بحث گردشگری و بازدید از اماکن تاریخی و یادمان های شهدای شهر برای شناساندن شهر جز اولویت های فرهنگی دانشگاه ارومیه خواهد بود.

سید یکانی باتاکید به اینکه دانشگاه ها باید در کنار توجه به آموزش های علمی به مسائل تربیتی نیز توجه کنند، تصریح کرد: تربیت نیروهای هم تراز با دوران انقلاب اسلامی و کارساز در جامعه باید در دانشگاه ها تربیت شوند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با اشاره به اینکه باید در حوزه قرآنی به نخبه پروری اقدام کنیم، خاطر نشان کرد: دانشگاه آزاد واحد ارومیه جز معدود واحد هایی است که با نگاه نخبه پروری قرآنی ،حمایت ویژه و صد درصدی از نخبگان قرآنی دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین