‌کدام تحمل روحانی؟!
کد خبر: 931098
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003uDi
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۲
روزنامه آرمان ديروز صفحه يك متناقضي داشت و در حالي كه روي عكس بزرگي از حسن روحاني تيتر زده بود كه «اعتراض دانشجويان-تحمل روحاني» در متن گزارش از وقت ندادن به دانشجويان براي صحبت مقابل رئيس جمهور نوشته و از اينكه «از تشكل‌هاي دانشجويي يك نفر براي حضور در مراسم سخنراني روحاني دعوت شده بود كه هيچ‌كدام از تشكل‌ها در اين مراسم به نشانه اعتراض شركت نكردند. »

روزنامه آرمان ديروز صفحه يك متناقضي داشت و در حالي كه روي عكس بزرگي از حسن روحاني تيتر زده بود كه «اعتراض دانشجويان-تحمل روحاني» در متن گزارش از وقت ندادن به دانشجويان براي صحبت مقابل رئيس جمهور نوشته و از اينكه «از تشكل‌هاي دانشجويي يك نفر براي حضور در مراسم سخنراني روحاني دعوت شده بود كه هيچ‌كدام از تشكل‌ها در اين مراسم به نشانه اعتراض شركت نكردند. » در سراسر گزارشي كه آرمان منتشر كرده، عبارت و وصفي به چشم نمي‌خورد كه نشان دهد منظور از «تحمل روحاني» دقيقاً چيست! در اين گزارش آمده كه «رئيس جمهور در شرايطي در دانشگاه به ايراد سخن پرداخت كه تعدادي از دانشجويان با تجمع مقابل تالار علامه اميني دانشكده حقوق و علوم سياسي دانشگاه اعتراض خود را نسبت به عدم حضور در اين مراسم و سياست‌هاي دولت نشان دادند... در اين تجمع اعتراضي شعارهايي در نقد سياست‌هاي دولت مثل: «صدامون رو بريدند با رأي مون پز ميدن؛ روحاني بشنو صداي ملت؛ واعظي استعفا استعفا؛ دانشگاه پادگان نيست؛ بيكاري، گراني؛ جواب بده روحاني، سر دادند. »
و در بخشي ديگر از گزارش آمده كه «يك دختر دانشجو درانتهاي صحبت‌هاي رئيس‌جمهور در دانشگاه تهران با فريادهاي بلند ضمن انتقاد به حضور گزينشي دانشجويان اندك حاضر در سالن سخنراني، از عدم اختصاص تريبون به دانشجويان و ممانعت از حضور ايشان در داخل سالن انتقاد كرد. » روشن است كه صداي شعار دادن‌هاي دانشجويان در بيرون سالن به گوش روحاني در داخل سالن نمي‌رسيد و بنابراين وصف «تحمل روحاني» براي آن بي معناست.
در مورد اعتراض آن دختر دانشجو در داخل سالن هم صحبت‌هاي خود او جالب توجه است. او كه دانشجوي كارشناسي علوم اجتماعي است، مي‌گويد: «سخنراني كه تمام شد با صداي بلند خطاب به رئيس‌جمهور گفتم: آقاي روحاني ما از شما مطالبه داريم. چرا به دانشجويان تريبون نداديد؟ اين صحبت‌هاي شما را مي‌توانستيم شب در اخبار تلويزيون كامل گوش كنيم، چه لزومي به حضور شما در فضاي دانشگاه بود؟ دانشجو بايد در مواجهه مستقيم با رئيس‌جمهور، مطالباتش را بگويد و نقدهايش را وارد كند. لطف كنيد تشريف ببريد بيرون و صداي بلند دانشجويان را بشنويد كه شعار مي‌دهند و مطالبه دارند. صحبت‌هاي من همراه شد با اخم شديد رئيس‌جمهور. حتي نايستادند كه به صحبت‌هاي من گوش بدهند. تمام سالن گوش شده بود ولي انگار آقاي روحاني قصدي براي گوش دادن به صحبت‌هاي منِ دانشجو نداشتند. آخر صحبت‌هاي من با تحسين و تشويق عده‌اي از ميهمانان همراه شد كه اين تحسين مي‌توانست شامل آقاي رئيس‌جمهور شود اگر مجال مي‌دادند. »
پس روشن نيست تحمل روحاني دقيقاً در كجا نمود داشته كه اين روزنامه اصلاح‌طلب آن را ديده و ديگران نديده‌اند! روزنامه فرهيختگان در گزارشي اين تجمع دانشجويان اصلاح‌طلب را مرتبط با «عبور از روحاني» و از طرف «شاخه دانشجويي دفتر سید محمد خاتمي» دانست.

غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
France
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۴
0
0
منظوش عدم تحمل روحانی بوده ولی خب روزنامه زنجیره ای برای تیتر روی پیشخوان است دیگه !
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۷/۲۶
0
0
واقعا کههه
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار