بازداشت دزد طلایی پس از بازگشت از یونان
کد خبر: 930506
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003u4A
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶
شاگرد مغازه طلافروشی در بازار تهران که موفق به سرقت بیش از سه‌کیلو طلا و فرار به یونان شده بود پس از بازگشت به کشور بازداشت شد.
شاگرد مغازه طلافروشی در بازار تهران که موفق به سرقت بیش از سه‌کیلو طلا و فرار به یونان شده بود پس از بازگشت به کشور بازداشت شد.
به گزارش خبرنگار ما، چندی قبل صاحب یکی از مغازه‌های طلافروشی بازار تهران به مأموران کلانتری‌۱۱۳ بازار خبر داد که بیش از سه‌کیلو طلا از مغازه‌اش سرقت شده است. بعد از تشکیل پرونده و انجام تحقیقات مقدماتی، پرونده برای بررسی تخصصی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران فرستاده شد. تحقیقات کارآگاهان پلیس بعد از بررسی دوربین‌های مداربسته نشان داد که عامل سرقت شاگرد ۲۶‌ساله مغازه است که محسن نام دارد. براساس تصاویر به دست آمده محسن در چند مرحله اقدام به سرقت مقداری طلا کرده و کشور را به مقصد یونان ترک کرده بود. فرار محسن، اما پایان ماجرا نبود؛ چراکه در بررسی‌های بعدی پلیس مشخص شد که او قبل از فرار دو نفر از دوستانش به نام‌های نعمت و اکبر را مأمور فروش طلا‌ها کرده بود. نعمت و اکبر وقتی بازداشت شدند به همکاری با محسن اعتراف کردند. نعمت گفت: محسن قصد فرار از کشور را داشت و فرصتی هم برای فروش طلاهایش نداشت برای همین از ما خواست در قبال گرفتن مقداری پول، طلا‌های سرقتی را بفروشیم که قبول کردیم. ما هم طلا‌ها را به خریدار اموال مسروقه فروختیم که بازداشت شدیم. با نشانی‌هایی که دو متهم در اختیار پلیس گذاشتند خریداران طلا‌های سرقتی هم شناسایی و بازداشت شدند و مقدار زیادی از طلا‌های سرقتی هم از آن‌ها کشف شد.
سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران گفت: در شاخه دیگری از تحقیقات خبر رسید که محسن عامل اصلی سرقت به صورت غیرقانونی وارد کشور شده و در شهرستان خوی، پنهان شده است. کارآگاهان بعد از گرفتن نیابت قضایی راهی شهرستان خوی شدند و ۱۱‌مهرماه محسن را بازداشت کردند. سرهنگ علیزاده گفت: تحقیقات بیشتر از متهم در پایگاه هفتم پلیس‌آگاهی تهران جریان دارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار