20 مدال رنگارنگ کاروان امید در روز سوم پاراآسیایی
کد خبر: 930328
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003u1I
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
مدال‌آوری کاروان کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی ادامه دارد و دیروز هم ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان ۲۰ مدال رنگارنگ کسب کردند.
مدال‌آوری کاروان کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی ادامه دارد و دیروز هم ورزشکاران جانباز و معلول کشورمان ۲۰ مدال رنگارنگ کسب کردند.
در سومین روز از رقابت‌های پاارآسیایی که در جاکارتای اندونزی برگزار می‌شود، مهدی اولاد در پرتاب وزنه، محمدرضا احمدی در پرتاب وزنه، ساره جوانمردی در تیراندازی، شاهین ایزدیار در شنای ۲۰۰ متر، فرزاد سپهوند در پرتاب دیسک، بتول جهانگیری در پرتاب وزنه و روح‌الله رستمی در دسته ۷۲ کیلوگرم وزنه‌برداری طلایی‌های ایران بودند. همچنین هاجر صفرزاده در دو ۲۰۰ متر بانوان، نورمحمد آرخی در پرتاب وزنه، سامان پاکباز در پرتاب وزنه، سمیرا ارم در تیراندازی، داوود علی قاسمی در دو ۱۰۰ متر و هاشمیه متقیان در پرتاب نیزه مدال نقره را برای کشورمان به ارمغان آورند. علاوه بر این، احمد اجاقلو در دو ۲۰۰ متر، عذرا مهدوی‌کیا در پرتاب نیزه، سولماز بازرگان در پرتاب دیسک، مهدی علیزاده در پرتاب وزنه، حمزه محمدی در وزنه‌برداری، امید ظریف‌صنایع در دو ۱۰۰ متر و امید جعفری در جودو برای کاروان ایران موفق به کسب مدال برنز شدند. نکته جالب توجه اینکه در رقابت‌های دیروز شاهین ایزدیار سومین مدال طلا و ساره جوانمردی دومین مدال طلا را در بازی‌های پاراآسیایی کسب کردند تا در این زمینه در کاروان کشورمان رکوردار باشند. ایزدیار که در کسب طلا هت‌تریک کرده، دیروز وعده داد که چهار طلای دیگر نیز کسب کند: «چهار ماده دیگر برایم باقی مانده که امروز دو ماده و در روز‌های دیگر نیز دو ماده بعدی را پشت سر می‌گذارم. ان‌شاءلله در تمام مسابقات بتوانم با کسب مدال طلا دل مردم کشورم را شاد کنم.» طلای رستمی در وزنه‌برداری هم با رکوردشکنی این ورزشکار همراه بود. رستمی در حرکت چهارم و برای رکوردشکنی وزنه ٢٢٩ کیلوگرم را انتخاب کرد که با مهار آن موفق به ثبت رکورد جدیدی در جهان به نام خود شد. رستمی پیش از این موفق به کسب مدال نقره پاراالمپیک لندن ٢٠١٢ شده بود.
دیروز همچنین تیم ملی بسکتبال با ویلچر مردان و والیبال نشسته کشورمان هم بازی‌هایشان را با پیروزی پشت سر گذاشتند. تیم ملی بسکتبال با ویلچر در دیدار برابر تایلند با نتیجه ۸۹ بر ۵۶ پیروز شد و تیم ملی والیبال نشسته نیز در سه ست متوالی برابر چین به برتری رسید
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار