6 سال زندان برای مردی که همسرش را در آلمان به قتل رساند
کد خبر: 929974
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003tva
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۸
مردی که در شهر هامبورگ آلمان همسرش را به خاطر تغییر ندادن مذهبش با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با رأی دادگاه آن کشور به شش‌سال زندان محکوم شد.
مردی که در شهر هامبورگ آلمان همسرش را به خاطر تغییر ندادن مذهبش با ضربات چاقو به قتل رسانده بود با رأی دادگاه آن کشور به شش‌سال زندان محکوم شد. سال قبل اولیای‌دم با طرح شکایتی از دامادشان در دادسرای امور جنایی تهران خواستار بازگرداندن متهم و محاکمه در ایران شدند.
به گزارش خبرنگار ما، اواخر دی سال قبل بود که مردی به دادسرای امور جنایی پایتخت رفت و گفت: دخترش که ساکن کشور آلمان است به دست شوهرش باضربات متعدد چاقو به قتل رسیده است. شاکی گفت: دامادم پسر همسایه ما بود که چند سال قبل با اصرار رضایت دادم با دخترم ازدواج کند. مدتی بعد او تصمیم گرفت برای زندگی به آلمان برود و همراه دخترم راهی آلمان شد و در شهر هامبورگ زندگی‌شان را شروع کردند. زندگی خوبی داشتند و پس از به‌دنیا آمدن دخترشان زندگی آن‌ها بهتر هم شده بود و در این مدت هم چند باری به دیدن دخترم به کشور آلمان رفتم و متوجه مشکلی نشدم تا اینکه مدتی قبل فهمیدم دامادم مذهبش را تغییر داده است و از دخترم خواسته او هم مذهبش را تغییر دهد، اما دخترم قبول نکرده است. وی ادامه داد: دو ماه قبل از طریق پلیس آلمان متوجه شدم دامادم، دخترم را به قتل رسانده است و الان درخواست دارم متهم را به ایران بازگردانید و در ایران محاکمه کنید. پس از طرح این شکایت، بررسی‌ها نشان داد چندی قبل مأموران پلیس شهر هامبورگ با تماس ساکنان محله‌ای از قتل زن ایرانی در خانه‌اش با خبر و راهی محل شده‌اند. مأموران دریافتند شوهر زن ایرانی که مرد ۴۳‌ساله‌ای بوده با سر و وضع خونین دختر خردسالش را به همسایه‌ها تحویل داده و گفته همسرش را به قتل رسانده است. خبر‌ها حکایت از این دارد در حالی که پرونده قتل زن جوان هنوز در دادسرای جنایی تهران باز است دادگاه شهر هامبورگ مرد جوان را به جرم قتل همسرش به شش‌سال حبس محکوم کرده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار