فراوانی جریمه‌ها درتهران از ضعف حمل و نقل عمومی است
کد خبر: 929959
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003tvL
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۵
رئیس شورای شهر تهران:
نبود درآمد پایدار و تعلل دولت در پرداخت سهم شهرداری‌ها سبب شده تا شهرداری در ارائه خدمت به شهروندان با احتیاط بیشتری عمل کند.
نبود درآمد پایدار و تعلل دولت در پرداخت سهم شهرداری‌ها سبب شده تا شهرداری در ارائه خدمت به شهروندان با احتیاط بیشتری عمل کند. در این خصوص رئیس شورای شهر تهران اعلام کرد، ناجا سهم شهرداری از جرائم راهنمایی و رانندگی را پرداخت نمی‌کند.
محسن هاشمی گفت: هنگامی که شهروندان جریمه‌های خود را به موقع پرداخت نمی‌کنند و تلنبار می‌شود، پس از پرداخت جریمه‌ها باز هم بعد از یک‌سال نیروی انتظامی سهم شهرداری را از این جرائم پرداخت نمی‌کند. وی در حاشیه نود و دومین جلسه علنی شورای شهر تهران اظهار داشت: در این جلسه به مناسبت هفته نیروی انتظامی میزبان سردار حسین رحیمی، فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ بودیم و گزارش عملکردی ارائه داده شد. هاشمی در پاسخ به پرسشی مبنی بر اینکه چرا بیشتر تخلفات راهنمایی و رانندگی در تهران اتفاق می‌افتد، گفت: این موضوع به مسئولان شهری بازمی‌گردد، چراکه امکانات لازم از جمله حمل‌و‌نقل عمومی در اختیار شهروندان قرار نگرفته است و موجب تخلف شهروندان می‌شود. بنابراین باید توجه ویژه‌ای به رفع مشکلات شهروندان داشته باشیم تا بتوانیم جامعه مناسبی را فراهم کنیم. البته در این زمینه مجلس و مسئولان دولتی نیز باید همکاری و تعامل لازم را داشته باشند. هاشمی افزود: سهم مدیریت شهری از جرائم راهنمایی و رانندگی بعضاً پرداخت نمی‌شود، چراکه شهروندان جرائم خود را تا پایان سال پرداخت نمی‌کنند و این جریمه‌ها تلنبار می‌شود و نیروی انتظامی سهم شهرداری را از جریمه‌های تلنبار شده، پرداخت نمی‌کند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار