ادامه روند کاهشی نرخ دلار
کد خبر: 929870
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ttu
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۵
خیابان فردوسی امروز هم صحنه ایفای نقش فروشندگان ارز‌های رایج توسط بسیاری از دلالان است و طبق مشاهدات میدانی، بازار با جو روانی آرامی رو به روست.

جوان آنلاین: خیابان فردوسی امروز هم صحنه ایفای نقش فروشندگان ارزهای رایج توسط بسیاری از دلالان است و طبق مشاهدات میدانی، بازار با جو روانی آرامی رو به روست.

آرامش در میدان فردوسی از ثبات نسبی در این بازار خبر می دهد. پرس و جوهای خبرنگار ما نشان می دهد که دلار هم چنان زیر مدار 12 هزار تومان معامله شده و بیشتر افراد راغب به فروش ارز خود در این بازار هستند.

در واقع روند کاهش قیمت همچنان ادامه دارد و به نظر می رسد پس از انتشار بیانیه کانون صرافان ایرانیان مبنی بر نرخ 10 الی 11 هزار تومانی دلار در تابلوهای خود، این امر محقق شده است.اما هم چنان معضلی به نام گروه های تلگرامی برای افزایش نرخ ارز ادامه دارد این افراد هم چنان در تلاش هستند تا بتوانند نرخ را به وضعیت سابق برگردانند.

ادامه روند کاهشی نرخ دلار

*در حالی که قیمت دلار زیر 12 هزار تومان معامله می شد اما فضاسازی تلگرامی شب گذشته موجی خلاف این بود

همچنین پس از دستور بانک مرکزی،بانک های عامل بر اساس نرخ مصوب در سامانه سنا به خرید و فروش ارز مورد نیاز افراد جامعه می پردازند و در تلاش هستند تا بتوانند با افزایش خدمات به مشتریان ارزی،کاهش نرخ را دنبال کنند.

یکی از صرافی های مجاز در بازار ارز می گوید: بازار به حالت عادی بازگشته است و به نظر می رسد که با ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضای ارز روند کاهش قیمت به سمتی سوق پیدا می کند کهبانک مرکزی پیش بینی کرده است.

وی افزود: بازار کاملا آرام و تقریبا خلوت تر از روزهای گذشته است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار