بازداشت گرداننده خانه فساد به جرم سرقت
کد خبر: 929837
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003ttN
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
زن ميانسالي كه بارها به اتهام سرقت مسلحانه و داير كردن مركز فساد بازداشت شده‌بود اين بار با هوشياري يك راننده مسافربر به جرم سرقت از رانندگان بازداشت شد.

به گزارش خبرنگار ما، ساعت 16:30 روز دوشنبه 26 شهريورماه به مأموران گشت كلانتري‌112 ابوسعيد خبر رسيد رهگذران، زني سارق را بازداشت كرده‌اند. وقتي مأموران در محل حاضر شدند مردي ميانسال خودش را به پليس رساند و خودش را راننده مسافربر معرفي كرد. او گفت كه زن ميانسال لوازم او را از داخل خودرواش سرقت كرده است. او در توضيح ماجرا گفت: ساعتي قبل اين زن را در ميدان انقلاب به مقصد ميدان قزوين سوار كردم. بعد از رسيدن به مقصد زن ميانسال از ماشين پياده شد و من كنار خيابان منتظر مسافر بودم كه متوجه شدم محتويات داخل داشبورد سرقت شده است. خيلي زود شروع به جست‌وجوي حوالي ميدان كردم و موفق شدم او را پيدا كنم. زن ميانسال وقتي چشمش به من افتاد قصد فرار داشت كه او را با كمك مردم بازداشت كرديم.

مأموران پليس بعد از بازداشت زن سارق و انتقال او به كلانتري در بازرسي از او چند گوشي تلفن همراه متعلق به افراد غير كشف كردند. زن جوان كه خودش را سوگند معرفي كرده بود در بازجويي‌هاي اوليه به سرقت اعتراف كرد. وقتي پرونده براي تحقيق به پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران فرستاده شد مشخص شد كه اسم اصلي او پروانه است. بررسي سوابق پروانه نشان داد كه او از مجرمان سابقه‌دار است كه بارها به اتهام مشاركت در سرقت مسلحانه، تحصيل مال مسروقه، داير كردن مراكز فساد و نگهداري مواد‌مخدر بازداشت شد و به زندان افتاده است.

پروانه در بازجويي‌هاي بيشتر گفت: به عنوان مسافر سوار خودروهاي مسافركش مي‌شدم، ابتدا سعي مي‌كردم تا محتويات داشبورد را سرقت كنم. اگر موفق نمي‌شدم با چرب‌زباني با راننده طرح دوستي مي‌ريختم و در فرصتي مناسب پول و گوشي تلفن همراهش را سرقت مي‌كردم.

سرهنگ كارآگاه علي عزيزخاني، رئيس پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ گفت: دستور انتشار تصور متهم به دستور داديار شعبه چهارم دادسراي ناحيه‌11تهران صادر شده است و شاكيان مي‌توانند براي طرح شكايت به پايگاه هشتم پليس آگاهي تهران بزرگ در ميدان حر، انتهاي خيابان 12 فروردين مراجعه كنند.

برچسب ها: فساد ، سرقت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار