طرح «تفکیک وزارتخانه‌ها» از دستور کار دولت خارج شد
کد خبر: 929558
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003tos
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۶
معاون پارلمانی رئیس‌جمهور گفت: با نظر روز چهارشنبه مجلس در جلسه غیرعلنی، طرح تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت بطور کامل از دستور کار خارج شد.
جوان آنلاین: حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس‌جمهور پیرامون مخالفت مجدد مجلس با طرح تفکیک وزارتخانه‌ها اظهار داشت: رئیس‌جمهور منتظر بودند موضوع تفکیک وزارتخانه‌ها که به طرق مختلف از جمله لایحه و طرح در مجلس شورای اسلامی مطرح است تعیین تکلیف شود که با نظر روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی در جلسه غیرعلنی و رد طرح تفکیک وزارتخانه‌های راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت به طور کامل از دستور کار خارج شد.

وی افزود: بدین ترتیب رئیس جمهور گزینه پیشنهادی برای وزارتخانه‌های تعاون، کار و رفاه اجتماعی و امور اقتصادی و دارایی را در موعد مقرر به مجلس معرفی خواهد کرد.

به گزارش مهر، در جلسه غیرعلنی روز چهارشنبه مجلس شورای اسلامی که با حضور معاون اول رئیس جمهور برگزار شد، پس از تاکید جهانگیری بر لزوم تفکیک ٣ وزارتخانه راه و شهرسازی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی و صنعت، معدن و تجارت، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اقدام به اخذ رای استمزاجی از نمایندگان مجلس کرد، که وکلای ملت برای سومین بار با طرح تفکیک وزارتخانه‌ها مخالفت کردند.

منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
آخرین اخبار