فرار مرد بتون ساز پس از قتل همسر
کد خبر: 926555
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003t2R
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۲
تحقیقات پلیس تهران برای بازداشت مردی که از دو سال قبل به اتهام قتل همسرش تحت تعقیب قرار دارد همچنان در جریان است.
به گزارش خبرنگار ما، ساعت هشت‌صبح روز شنبه، ۱۶ بهمن‌سال‌۹۵ بود که مردی میانسال به مأموران کلانتری‌۱۳۹ مرزداران خبر داد که دخترش در خانه‌اش به قتل رسیده‌است. لحظاتی بعد تیمی از مأموران کلانتری در محل حاضر شده و با جسد زن ۳۰‌ساله در حالی که با ضربات متعدد چاقو در اتاق خواب به قتل رسیده بود مواجه شدند. بعد از تأیید قتل قاضی منافی آذر، بازپرس شعبه سوم دادسرای امور به همراه کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران در محل حاضر شد. پدر مقتول که پلیس را از ماجرا با خبر کرده بود، گفت: دامادم صاحب کارگاه بتون‌سازی در شهریار است و هر روز صبح بعد از اینکه دخترش را به مدرسه می‌برد به محل کارش می‌رود. من هر روز صبح ساعت هشت به در خانه دخترم می‌آیم و او را به محل کارش می‌رسانم. امروز هم مثل هر روز به در خانه دخترم آمدم و منتظر ماندم تا از خانه بیرون بیاید، اما خبری از او نشد. بعد زنگ خانه‌را زدم که جواب نداد. به تلفن‌هایم هم جواب نداد برای همین به مدرسه نوه‌ام رفتم و کلید خانه‌شان را گرفتم. وقتی وارد خانه‌دخترم شدم با جسد او در اتاق خواب در حالی که چاقوی آشپزخانه در بدنش فرو رفته بود مواجه شدم و به پلیس خبر دادم.
هلیا، دختربچه خانواده هم وقتی مورد تحقیق قرار گرفت ماجرا را این طور شرح داد. او گفت: ساعت هفت‌صبح از خواب بیدار شدم. پدرم برایم صبحانه را آماده کرد. بعد از آن سوویچ ماشین را به من داد و خواست به پارکینگ بروم و داخل ماشین بمانم تا او بیاید. در راه پله یادم افتاد توپ تنیس را بر نداشتم. به خانه که برگشتم مادرم در اتاق پذیرایی نشسته بود و داشت گوشی تلفن همراهش را چک می‌کرد. برای لحظاتی با کمک مادرم به دنبال توپ تنیس گشتیم، اما آن را پیدا نکردیم برای همین به پارکینگ برگشتم و داخل ماشین منتظر پدرم ماند. لحظاتی بعد هم او آمد و راهی مدرسه شدیم. در طول مسیر چندبار تأکید که خیلی مواظب خودم باشم. او اولین بار بود که این حرف‌را تکرار می‌کرد. به هر حال راهی مدرسه شدم تا اینکه خبر رسید مادرم به قتل رسیده است. در شاخه دیگری از تحقیقات کارآگاهان راهی محل کار ابوالفضل شوهر ۳۳‌ساله مقتول شدند، اما همکارانش گفتند که او در محل کار حاضر نشده است. وقتی همسایه‌ها گفتند که بار‌ها صدای درگیری ابوالفضل و همسرش را شنیده‌اند او به عنوان مظنون تحت تعقیب پلیس قرار گرفت، اما تلاش‌ها برای بازداشت او ناکام ماند.
مرکز اطلاع‌رسانی پلیس‌آگاهی تهران بزرگ اعلام کرد: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی بازپرس شعبه سوم دادسرای امور جنایی صادر شد و کسانی که از مخفیگاه متهم خبر دارند اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۵۱۰۵۵۴۲۶ در اختیار کارآگاهان اداره ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهنـد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار