نگاه دولت به انگور سیاه سردشت نگاه راهبردی است
کد خبر: 926307
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003syR
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
فرماندار سردشت:
فرماندار سردشت به ایجاد صنایع بسته بندی و برندسازی برای ایجاد توسعه اقتصادی منطقه اشاره کرد و گفت: نگاه دولت به انگور سیاه نگاه مدیریتی و خرد اقتصادی نیست بلکه نگاه راهبردی برای ارزش آوری است.

نژاد جهانی در دومین جشنواره انگور سیاه سردشت با اشاره به کاربرد های بی نظیر انگور سیاه اذعان داشت: این محصول منحصر به فرد خوشه صنعتی بیش از ۱۰ محصول متفاوت با کارکرد های مختلف است.

وی افزود: گراوان مکان برگزاری این جشنواره نیز تاج زیبایی های کشور و یک اثر ثبت شده ملی بوده، و ربط نیز شهر فرهنگ، همدلی، اتحاد و تلاش برای توسعه همه جانبه است.

فرماندار سردشت خاطرنشان کرد: سردشت هم با تمامی روستاها و شهرهایش نگین سبز آذربایجان غربی و غرب کشور است.

جهانی گفت: باید نگاه راهبردی در حمایت از محصولات ارگانیک داشته باشیم تا زمینه ساز بهبود محصولات و ارزش آوری شود.

وی با تاکید به انحصاری بودن انگور سیاه سردشت، گفت: سردشت با داشتن ۵ هزار و ۵۰۰ هکتار تاکستان انگور و با تولید ۳۵۰۰ هزار تن انگور سیاه رتبه اول تولید انگور سیاه در استان را دارد.

فرماندار سردشت به ایجاد صنایع بسته بندی و برندسازی برای ایجاد توسعه اقتصادی منطقه اشاره کرد و افزود: نگاه دولت به انگور سیاه نگاه مدیریتی و خرد اقتصادی نیست بلکه نگاه راهبردی برای ارزش آوری است.

جهانی شناساندن منطقه بکر و محصول ارگانیک سردشت و از بین بردن موانع تولید و فروش را هدف اصلی برگزاری دومین جشنواره انگور سیاه خواند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین