عرضه گوشت و مرغ با نرخ دولتی در سمنان ادامه می‌یابد
کد خبر: 926149
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003svt
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
دبیر ستاد تنظیم بازار سمنان:
دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان از ادامه روند توزیع گوشت قرمز گرم و منجمد و نیز گوشت مرغ منجمد با نرخ دولتی در این استان خبر داد.


سیدحسن میرعماد اظهار داشت: در یک ماه اخیر، بیش از 100 تن گوشت قرمز منجمد و 15 تن گوشت قرمز گرم با نرخ دولتی در استان سمنان عرضه شد.

وی با اشاره به تعیین قیمت این گوشت‌های قرمز منجمد بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار استان سمنان افزود: گوشت قرمز منجمد توزیعی در استان سمنان به ازای هر کیلوگرم 29 هزار تومان در اختیار مصرف‌کننده قرار می‌گیرد.

دبیر ستاد تنظیم بازار استان سمنان با اشاره به اینکه در این مدت بیش از 15 تن گوشت قرمز گرم وارداتی در استان سمنان توزیع شده است، قیمت مصوب این محموله‌های گوشت قرمز گرم را به ازای هر کیلوگرم 39 هزار تومان عنوان کرد.

میرعماد با تأکید بر لزوم ادامه روند توزیع گوشت با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار در استان سمنان به‌منظور تثبیت قیمت این محصول، از استمرار توزیع گوشت منجمد و گرم طرح تنظیم بازار در استان سمنان خبر داد.

وی با بیان اینکه از یک ماه گذشته تاکنون بیش از 200 تن گوشت مرغ منجمد در استان سمنان توزیع شده است عنوان کرد: قیمت گوشت مرغ منجمد در استان سمنان برای مصرف‌کننده 6 هزار و 750 تومان به ازای هر کیلوگرم در فروشگاه‌های بزرگ و 6 هزار و 900 تومان به ازای هر کیلوگرم در واحدهای صنفی این استان تعیین شده است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان سمنان از عرضه تخم‌مرغ با نرخ یک هزار تومان کمتر از نرخ بازار این محصول در غرفه‌های منتخب با تصمیم ستاد تنظیم بازار استان سمنان خبر داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین