88 هزار خانوار سمنانی مشترک صندوق صدقات خانگی هستند
کد خبر: 926142
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003svm
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۷
معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان
معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان سمنان از وجود صندوق‌های صدقات در ۸۸ هزار خانوار از جمعیت استان سمنان خبرداد و گفت: مردم استان سمنان در پنج‌ماهه نخست امسال یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان صدقه پرداخت کردند که از این مجموع تنها ۱۵ میلیون تومان از طریق روش‌های نوین بوده است .

محمد قوسی، معاون توسعه مشارکت مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه صدقه‌های جمع‌آوری‌شده در سرفصل‌های درمان، مسکن، کمک‌هزینه‌های تحصیلی دانش آموزان، دانشجویان و دستگیری از نیازمندان هزینه می‌شود اظهار کرد: ۸۸ هزار خانوار از جمعیت استان سمنان از مشترکان خانگی صندوق‌های صدقات هستند.

وی بابیان اینکه مردم استان سمنان تنها ۱۵ میلیون از طریق روش‌های نوین صدقه پرداخت کردند افزود: گسترش پرداخت صدقه از طریق روش‌های نوین علاوه بر کاهش هزینه‌ها، روشی مطمئن و سریع برای کمک به نیازمندان است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان سمنان با اشاره به اینکه مشارکت مردم استان سمنان در پرداخت صدقه پنج‌ماهه نخست سال جاری به یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان رسید افزود: ۹۰ درصد از پیش‌بینی این نهاد در جمع آوری صدقه محقق شده است.

وی از پنج هزار و ۳۰۰ صندوق بزرگ در معابر استان سمنان خبر داد و گفت: هزار و ۲۰۰ صندوق در ادارات مستقر است.

قوسی با اشاره به اینکه مردم شهرستان شاهرود با مشارکت ۴۱۲ میلیون تومان در پرداخت صدقه پیشتاز بودند بیان کرد: مردم شهرستان سمنان با مشارکت ۴۱۰ میلیون تومانی و شهرستان دامغان با ۳۲۲ میلیون تومان در جایگاه‌های بعد قرار گرفتند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین