دزدی از رانندگان تاکسی‌های اینترنتی
کد خبر: 926120
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003svQ
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۸
دو مرد جوان که با کرایه کردن تاکسی‌های اینترنتی اموال رانندگان تاکسی را با تهدید چاقو سرقت می‌کردند سرانجام بازداشت شدند.
دو مرد جوان که با کرایه کردن تاکسی‌های اینترنتی اموال رانندگان تاکسی را با تهدید چاقو سرقت می‌کردند سرانجام بازداشت شدند.
به گزارش خبرنگار ما، چندی قبل شکایت‌های مشابهی علیه دو متهم به کلانتری‌های تهران گزارش شد. شاکیان که بیشتر آن‌ها رانندگان تاکسی‌های اینترنتی بودند، گفتند دو مرد جوان با معرفی خودشان به عنوان مسافران شهرستانی سوار خودروی آن‌ها شده و بعد از رسیدن به مقصد گوشی تلفن همراه و پول‌های آن‌ها را سرقت کرده‌اند. درحالی که تعداد شکایت‌ها در حال افزایش بود کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس‌آگاهی تهران که مأمور رسیدگی به پرونده شده بودند متوجه شدند دو مرد سارق بیشتر رانندگان تاکسی اینترنتی را حوالی بازار تهران خفت‌کرده‌اند. بعد از آن بود که تصویر متهمان در اختیار مأموران کلانتری بازار قرار گرفت. بررسی‌ها در این باره جریان داشت تا اینکه مأموران کلانتری‌۱۱۳ بازار ساعت چهار صبح روز ششم شهریورماه هنگام گشت‌زنی در خیابان وحدت‌اسلامی به سرنشین خودروی سمند مظنون شده و از راننده خواستند توقف کند. وقتی راننده توقف کرد ناگهان سرنشین خودرو از ماشین پیاده شد و فرار کرد. راننده وقتی مورد تحقیق قرار گرفت خودش را راننده تاکسی اینترنتی معرفی کرد و گفت: مرد مسافر خودروی او را از میدان آزادی به مقصد بازار کرایه کرده بود که با هشدار پلیس فرار کرد. مأموران کلانتری که مطمئن شده بودند مرد مسافر یکی از دو سارق تحت تعقیب است او را دنبال و بازداشت کردند.
وحید. س وقتی مورد بازجویی‌قرار گرفت به جرمش اعتراف و همدست خود را هم به پلیس معرفی کرد که چند ساعت بعد در مخفیگاهش در خیابان مولوی بازداشت شد.
وحید گفت: در نقاط مختلف تهران با کرایه کردن تاکسی اینترنتی، به عنوان مسافر سوار می‌شدیم و خودمان را مسافران شهرستانی معرفی می‌کردیم و از راننده می‌خواستیم ما را به حوالی بازار برساند. وقتی به محل مورد نظرمان می‌رسیدیم با چاقو به راننده حمله کرده و پول و گوشی تلفن همراهش را سرقت و فرار می‌کردیم.
یکی از شاکیان بعد از شناسایی وحید گفت: ساعت‌۲۲‌شامگاه چهارم شهریور در حال عبور از میدان فردوسی به طرف میدان انقلاب بودم که نرسیده به چهارراه‌ولیعصر شخصی از طریق سامانه اقدام به کرایه خودرو به مقصد خیابان خیام کرد که او را سوار کردم. پس از رسیدن به مقصد وحید برای دادن کرایه از ماشین پیاده شد و در حالیکه وانمود می‌کرد که قصد پرداخت کرایه دارد، ناگهان گوشی تلفن همراه مرا از روی داشبورد قاپ زد و به سرعت از طریق کوچه‌های اطراف فرار کرد.
سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: دستور انتشار تصویر بدون پوشش متهم از سوی بازپرس شعبه پنجم دادسرای ناحیه‌۳۴ تهران صادر شد و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهمان شده‌اند، می‌توانند برای طرح شکایت به پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران در میدان پانزده‌خرداد مراجعه کنند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار