سرقت های گوشی تلفن همراه از رانندگان تاکسی های اینترنتی
کد خبر: 926068
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sua
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۹
سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده ، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری دو سارق حرفه ای خبر داد که پس از کرایه ی دربست خودرو از طریق سامانه اینترنت ، اقدام به سرقت گوشی های تلفن همراه رانندگان می کردند .

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ حمدالله علیزاده ، در توضیح خبر گفت : در پی وقوع سرقت های مشابه از رانندگان مسافرکش بویژه رانندگان تاکسی های اینترنتی که در آنها سارقین اقدام به گرفتن تاکسی اینترنتی از نقاط مختلف شهر تهران به مقصد بازار کرده و پس از مراجعت به محدوده بازار تهران و خیابان های حوالی آن در یک لحظه گوشی های تلفن همراه رانندگان را سرقت کرده بودند ، موضوع جهت شناسایی و دستگیری سارقین در دستور کار پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت .

دستگیری متهمین :

با توجه به شیوه و شگرد سرقت ، کارآگاهان پایگاه هفتم پلیس آگاهی با انجام چهره نگاری و دیگر اقدامات پلیسی موفق به شناسایی تصاویر اولیه از سارقین شده ؛ تصاویر بدست آمده از سارقین در اختیار کلانتری 113 بازار تهران نیز قرار گرفت تا در صورت برخورد با موارد مشابه نسبت به دستگیری مظنونین اقدام نمایند .

در ساعت 04:00 مورخه 06/06/1397 مأمورین کلانتری 113 بازار در حین گشت زنی در خیابان وحدت اسلامی به دو سرنشین یک دستگاه خودرو سمند مشکوک شده ؛ به راننده سمند دستور ایست داده می شود که به محض توقف خودرو ، سرنشین سمند اقدام به فرار می کند اما طی یک تعقیب و گریز این شخص توسط مأمورین دستگیر و به کلانتری 113 بازار منتقل می شود .

در همان تحقیقات اولیه مشخص شد فرد دستگیر شده از طریق سامانه اینترنتی اقدام به کرایه خودرو از میدان آزادی به مقصد بازار تهران – خیابان خیام کرده و به احتمال فراوان یکی از سارقین تحت تعقیب پلیس است .

با دستگیری وحید . س و احتمال انجام سرقت ها از رانندگان تاکسی های اینترنتی توسط این شخص و همدستانش ، تحقیقات از وی در دستور کار قرار گرفت ؛ نهایتا با اعتراف صریح وحید به انجام سرقت های مشابه از رانندگان تاکسی های اینترتی ، همدست وی نیز شناسایی و در همان تاریخ 06/06/1397 در محدوده خیابان مولوی شناسایی و دستگیر شد.

اعترافات متهمین :

متهمین در اظهارات خود اعتراف کردند که طی تماس با تاکسی های اینترنتی ، در مناطق مختلف تهران به عنوان مسافر سوار خودروی مالباختگان شده و در طی مسیر ضمن معرفی خود به عنوان افراد شهرستانی و ناآشنا با خیابان های تهران ، راننده را به حوالی بازار تهران کشانده و پس از رسیدن به محل مورد نظر خود عمدتا در حوالی خیابان خیام ، در بیشتر موارد به شیوه قاپ زنی و در صورت نیاز با ضرب وشتم و تهدید با سلاح سرد اقدام به سرقت اموال بارازش همراه رانندگان از جمله پول نقد و گوشی های تلفن همراه آنها کردند .

اظهاراتی تعدادی از شکات :

یکی از مالباختگان پس از حضور در پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران بزرگ ، پس از شناسایی متهمین در اظهاراتش به کارآگاهان گفت : "ساعت 22:00 مورخه 04/06/1397 در حال تردد از سمت میدان فردوسی به طرف میدان انقلاب بودم که نرسیده به چهارراه ولیعصر شخصی از طریق سامانه اقدام به کرایه خودرو به مقصد خیابان خیام کرد ؛ پس از رسیدن به مقصد این شخص برای دادن کرایه از ماشین پیاده شد و در حالیکه وانمود می کرد که قصد پرداخت کرایه دارد ، ناگهان گوشی تلفن همراه مرا از روی داشبورد ماشین قاپید و به سرعت از طریق کوچه های اطراف فرار کرد" .

مالباخته ای دیگر که او نیز مورد سرقت قرار گرفته بود پس از شناسایی متهمین در اظهارات خود به کارآگاهان گفت : "ساعت 03:00 مورخه 04/06/1397 از مقابل پارک لاله به مقصد خیابان لاله اقدام به سوار کردن دو نفر کردم که پس از رسیدن به مقصد ، این دو نفر (متهمین ) با تهدید چاقو اقدام به سرقت گوشی تلفن همراه و وجوه نقد همراهم کردند ".

سرهنگ کارآگاه حمدالله علیزاده ، رئیس پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهرن بزرگ ، با اعلام این خبر گفت : با توجه به اعتراف صریح متهمین به ارتکاب سرقت های مشابه ، شناسایی بیش از 10 نفر از مالباختگان و به جهت شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهمین و سایر شکات ومالباختگان ، هماهنگی لازم با بازپرس محترم شعبه پنجم دادسرای ناحیه 34 تهران جهت انتشار بدون پوشش تصاویر متهمین انجام شده است ؛ لذا از کلیه شکات ومالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمین شدند دعوت می شود تا جهت طرح و پیگیری شکایات خود به نشانی پایگاه هفتم پلیس آگاهی تهران در میدان پانزده خرداد مراجعه نمایند .

**

دستگیری سارقان در مخفیگاهشان

رئیس کلانتری 130 نازی آباد، از دستگیری 2 سارق منزل در جنوب تهران خبر داد و گفت: این متهمان در مخفیگاهشان دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ "رسول جهانی"، گفت: با درخواست شهروندان در خصوص برخورد با سارقان منزل در این محدوده و همچنین با اجرای طرح رعد، تیمی از ماموران تجسس این کلانتری ضمن بررسی های خود 2 سارق منزل را در این محدوده شناسایی و تحت تعقیب قرار دادند.

وی افزود: با شناسایی مخفیگاه متهمان، نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضایی قرار گرفت و متعاقبا دستور بازداشت آنها صادر شد و تیمی از ماموران عملیاتی این یگان به محل اختفای متهمان اعزام شدند.

سرهنگ جهانی، عنوان داشت: متهمان که متوجه حضور ماموران پلیس شده بودند سعی کردند با فرار به بام خانه های مجاور، از دست ماموران متواری شوند اما سرعت عمل ماموران به آنها فرصت نداده و در نهایت هر 2 تن دستگیر شدند.

به این ترتیب، متهمان به کلانتری منتقل و در بازجویی های انجام شده به جرایم خود مبنی بر سرقت اموال منزل شهروندان معترف شدند و پس از تکمیل پرونده در اختیار دادسرا قرار گرفتند.

گفتنی است، در بازرسی از مخفیگاه متهمان اموال مسروقه ای نظیر، ضبط، تلویزیون، کیف و کفش کشف شد.

 **

دستگيري سارق و مالخر لوازم خودرو

ماموران گشت انتظامي قرارگاه غرب يگان امداد فاتب موفق شدند پس از شناسایی و دستگیری سارق لوازم خودرو، مالخر اموال مسروقه را دستگیر کنند.

 به گزارش خبرنگار ما،‌سرهنگ " افشين منافي گفت: واحد گشت انتظامي اين يگان هنگام گشت زني در بلوار شقايق به موتورسواری که پلاک موتور سيکلتش را به طور حرفه ای مخدوش کرده بود، برخورد و برای بررسی موضوع ضمن توقف موتورسیکلت وی را دستگیر و تحت بازجویی قرار دادند.

وی گفت: با کشف یک باطری خودرو از موتورسیکلت متهم در همان بازجویی اولیه به چندین فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف و بیان داشت که مالخر اموال سرقتی در همین حوالی است و قرار بوده اموال مسروقه را به وی بفروشم.

سرهنگ منافی افزود: طی عملیات پلیسی، مالخر مذکور نیز در همان حوالی دستگیر و از خودروی وی تعدادي دستگاه ضبط و باند خودرو، چراغ، باطري خودرو، دي وي دي پلير وغیره کشف شد.

این مقام انتظامی در خاتمه عنوان کرد: هر 2 متهم برای تحقیقات تکمیلی در اختیار پليس پيشگيري قرار گرفت.

**

کشف 51 گيلوگرم ترياک در عمليات مشترک پليس پايتخت و اصفهان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت، از کشف 51 کيلو و 300 گرم ترياک با همکاری پلیس اصفهان خبر داد و گفت: در این عملیات چهار قاچاقچی دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ "محمد بخشنده"، در تشريح اين خبر گفت: ماموران پايگاه دهم اين پليس و مرکز عمليات ويژه مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان، از طريق اقدامات گسترده پليسي اطلاع مي يابند تعدادي از سودگران مرگ در زمينه قاچاق و ترانزيت مواد مخدر فعاليت گسترده اي دارند که به همين منظور شناسايي و دستگيري متهم را در دستور کار خود قرار دادند.

اين مقام انتظامي ادامه داد: با انجام اقدامات اطلاعاتي گسترده پليسي مشخص شد متهم با 2 دستگاه خودرو در محور مواصلاتي شاهين شهر اصفهان با محموله موادمخدر در حرکت هستند.

وی اظهار داشت: به دنبال اين موضوع ماموران پس از هماهنگي با مقام قضائي به محورهاي مواصلاتي مذکور اعزام و با زير نظر گرفتن محدوده، خودروهاي متهمان را در محلي مناسب متوقف و در بازرسی از آنها 51 کيلو و300 گرم ترياک را کشف کردند.

سرهنگ بخشنده، تصریح کرد: به این ترتیب، سه سرنشین خودروهای مذکور دستگیر و به پلیس مبارزه با مواد مخدر استان اصفهان منتقل شدند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي تهران بزرگ، در  پايان اظهار داشت: متهمان در بازجویی های انجام شده به جرم خود اعتراف و به همراه مواد مکشوفه برای سير مراحل قانوني و تشکيل پرونده قضايي  به دادسرا منتقل شدند.

**

دستگیری 3 قاچاقچی و کشف بیش از 12 کیلوگرم مرفین

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت از دستگيري سه قاچاقچي مواد مخدر خبر داد و گفت: در اين عمليات 12کيلو و 800 گرم مرفين کشف شد.

سرهنگ "محمد بخشنده" ، گفت: با دريافت چندين گزارش و شکايت مردمي مبني بر فعاليت مجرمانه يک باند تهيه و توزيع مرفين در محدوده غرب پايتخت، بررسي موضوع در دستور کار ماموران عمليات ويژه اين پليس قرار گرفت.

وي با اشاره به اينکه در تحقيقات انجام شده مخفيگاه متهمان در شهرستان کرج شناسايي شد، گفت: در پايش هاي اطلاعاتي مشخص شد متهمان از مجرمان حرفه اي و سابقه دار قاچاق مواد مخدر هستند که به تازگي يک محموله مواد مخدر را از قاچاقچيان جنوب کشور خريداري و ضمن انتقال آن به مخفيگاهشان در استان البرز قصد دارند تا آن را پس از بارگيري در يکدستگاه خودروی سواری ضمن انتقال به تهران توزيع  کنند.

سرهنگ بخشنده، افزود: نتيجه تحقيقات در اختيار مقام قضائي قرار گرفت و تيمي از ماموران به محل هایی که احتمال حضور متهمان می رفت، اعزام و ضمن شناسايي خودروی متهمان در يکي از خيابان هاي کرج، طی عملياتی هماهنگ و مشترک با ماموران مبارزه با مواد مخدر استان البرز، موفق شدند خودرو را متوقف و سه متهم پرونده را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی اظهار داشت: در بازرسی از خودروی متهمان نیز 12 کيلو و 800 گرم مرفين کشف شد.

رئیس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت، در پايان ضمن اشاره به اين مطلب که پيگيري پليس در خصوص شناسايي ديگر همدستان متهمان همچنان ادامه دارد، گفت: متهمان پس از اعتراف به جرم خود در اختيار مقام قضائي قرار گرفتند.

**

کشف 92 کيلو ترياک و دستگیری 2 قاچاقچی

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از کشف 92 کيلو گرم ترياک و دستگیری 2 قاچاقچي مواد مخدر توسط ماموران عمليات ويژه این پليس در محدوده شمال غرب تهران خبر داد .

به گزارش خبرنگار ما،‌ سرهنگ "محمد بخشنده گفت: با دریافت گزارشی در خصوص اینکه که 2 قاچاقچی مقداری مواد مخدر از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری و پس از انبار کردن در مخفیگاه خود اقدام به توزیع مواد مخدر می کند، دستگیری متهم و همدستش در دستور کار ماموران عملیات ویژه این پلیس قرار گرفت.

این مقام انتظامی با بیان اینکه در پایش های اطلاعاتی مشخص شد که متهمان مواد مخدر را در مکان¬ های مختلف مخفی می¬کند، توضیح داد: با شناسایی اولین مخفیگاه آنان، با هماهنگی مقام قضایی تیمی از ماموران عملیات ویژه برای دستگیری آنان اعزام شدند و ماموران موفق شدند ضمن دستگیری هر دو متهم، 11 کيلو گرم ترياک به همراه هشت حقه وافور، سه قبضه سلاح شکاري، يک قبضه سلاح کلت کمري، یک هزار و 585 فشنگ جنگي و 2 کيلو گرم باروت کشف کنند.

وي با اشاره اینکه در تحقیقات انجام شده مخفیگاه های دیگر متهمان در حصارک و جنت آباد نیز شناسایی شد، اظهار داشت: بلافاصله ماموران در عمليات های دیگر مخفیگاه های متهمان را مورد بازرسی قرار دادند که طی آن 81 کيلو و 350 گرم ترياک و يک حقه وافور کشف کردند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي تهران بزرگ در پايان با اشاره به اينکه ميزان مواد مکشوفه در اين سه عمليات بيش از 92 کيلوگرم بوده، خاطر نشان کرد: متهمان پس از اعتراف به جرائم خود به مقام قضائي معرفی شدند.

**

دستگیری سارق لوازم خودرو با اموال مسروقه

رئیس کلانتری 144 جوادیه تهرانپارس، ضمن اشاره به دستگیری یک سارق لوازم خودرو در شرق تهران، گفت: این متهم هنگام دستگیری چهار دستگاه ضبط خودروی مسروقه از وی کشف شد.

به گزارش خبرنگار ما،  سرهنگ "منصور حشمتیان" گفت: شب گذشته ماموران گشت انتظامی این کلانتری در حال گشتزنی در محدوده استحفاظی خود بودند که رفتار مشکوک که در میان خودروهای پارک شده در کنار خیابان پرسه می زد، مظنون شده و او را تحت تعقیب و کنترل قرار دادند.

وی افزود: این تعقیب و مراقبت ادامه داشت تا این که فرد مذکور پس از چند بار تجسس در میان خودروها و داخل آنها تلاش کرد با خم کردن در یک خودرو اقدام به سرقت لوازم داخلی آن کند که بلافاصله ماموران برای دستگیری متهم وارد عمل شده و پیش از این که بتواند در خودروی مذکور را باز کند او را دستگیر کردند.

سرهنگ حشمتیان، عنوان داشت: متهم که از حضور ماموران شوکه شده بود، سعی کرد با ایجاد درگیری و استفاده از سلاح سرد از دست ماموران متواری شود اما سرعت عمل ماموران این امکان را به وی نداده و در نهایت، این متهم، همراه چهار دستگاه ضبط مسروقه ای که همراهش بود، به کلانتری منتقل شد.

کلانتر محله جوادیه تهرانپارس، در پایان ضمن اشاره به اعتراف متهم به جرایم خود مبنی بر سرقت از لوازم داخلی خودرو، گفت: این متهم پس از تکمیل پرونده به کلانتری منتقل شد و با شناسایی مالکان اموال مسروقه از آنها دعوت شد تا به کلانتری مراجعه و اموال خود را بازپس گیرند.

**

دستگيري 709 سارق در نیمه اول شهریور

 فرمانده گشت انتظامي يگان امداد پایتخت از دستگیری 709 سارق توسط يگان گشت انتظامي یگان امداد در نیمه اول شهریور ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ "افشین منافی" گفت: ماموران گشت های انتظامی با گشت زنی در سطح حوزه استحفاظی موفق شدند 709 سارق را در محله های مختلف شهر تهران دستگیر و برای تحقیقات تحویل پلیس آگاهی و پیشگیری بدهند.

وی با اشاره به اینکه در عملیات های صورت گرفته 110 دستگاه خودرو و موتورسکلت مسروقه و تحت تعقیب کشف و متوقف شده است، بیان داشت: متهمان هنگام دستگیری تعدادی اموال مسروقه و یا آلات و ادوات جرم همراه داشتند.

فرمانده گشت انتظامي يگان امداد با اشاره به استمرار گشت های انتظامی در طول شبانه روز تصریح کرد: با توجه به آغاز سال تحصیلی این گشت زنی ها با جدیت یشتری به منظور تامین امنیت دانش آموزان ادامه خواهد یافت.

**

 


 

کشف 300 کاپشن قاچاق

- فرمانده قرارگاه جنوب گشت انتظامي يگان امداد پایتخت، از دستگیری یک قاچاقچی و کشف 300 کاپشن قاچاق خبر داد و گفت: ارزش کالای کشف شده به میزان 400 میلیون ریال برآورده شده است.

سرهنگ "علیرضا عجمی" گفت: در پی دریافت گزارش مردمی در خصوص اینکه تعدادی از قاچاقچیان در محدوده بزرگراه آزادگان اقدام به انتقال کالای قاچاق به تهران می کنند، تعداد گشت های انتظامی در این محدوده افزایش داده شد.

وی افزود: این اقدامات ادامه داشت تا اینکه روز گذشته ماموران انتظامی هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی، متوجه رفتار مشکوک راننده یک دستگاه خودروی سواری شدند که و خودرو را متوقف و راننده رت دستگیر کردند که در بازرسی از داخل خودرو 300 کاپشن بدون مجوزهای گمرکی، کشف شد.

سرهنگ عجمی با اشاره به اعتراف متهم مبنی بر خرید و فروش کالای قاچاق، کفت: متهم برای تحقیقات و سیر مراحل قضائی به پلیس آگاهی منتقل شد

این مقام انتظامی بیان داشت: ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده مبلغ 400 میلیون ریال برآورد شده است.

وی در پایان با اشاره به اینکه تلاش گشت انتظامي برای مبارزه با اخلالگران اقتصادي با تمام توان ادامه دارد، بیان داشت: متهم به همراه اموال کشف شده به پلیس آگاهی تهران تحویل شد.

**

سرقت در شمال تهران، دستگیری در جنوب تهران

ماموران کلانتری قائم (عج) موفق شدند 2 سارق لوازم داخل را که در شمال تهران سرقت می کردند، در یکی از محلات جنوب تهران شناسایی و دستگیر کنند.

به گزارش خبرنگار ما، سرهنگ " حسین مافی " رئیس کلانتری 164 قائم (عج) گفت: بامداد روز گذشته ماموران كلانتري هنگام گشت زنی در حوزه استحفاظی دو مرد را در حال تخریب شیشه یک دستگاه خودروی سواری شاسی بلند مشاهده و برای دستگیری آنها وارد عمل شدند.

وی با اشاره به اینکه متهمان به محض مشاهده خودروی گشت انتظامی از محل متواری شدند، افزود: با فرار متهمان تحقیقات برای شناسایی آنان آغاز و پس از بررسی میدانی و بازبینی دوربین نصب شده در محل، خودروی سارقان را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی توضیح داد: با شناسایی خودروی سارقان، مخفیگاه آنها نیز در یکی از محلات جنوب تهران شناسایی شد، و متعاقباً نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و در ادامه آن دستور بازداشت سارقان و بازرسی از مخفیگاهشان صادر شد.

سرهنگ مافی بیان داشت: تیمی از ماموران کلانتری برای دستگیری سارقان اعزام و پس از چندین ساعت مراقبت و اطمینان از حضور سارقان در محل، طی یک عملیات ضربتی هر دو سارق دستگیر و در بازرسی انجام شده نیز تعدادی اموال مسروقه از قبیل: 6­دستگاه گوشي تلفن همراه، باطري خودرو و دينام کولر کشف شد.

گفتنی است، متهمان به همراه اموال کشف شده به کلانتری منتقل و پس از اعتراف به جرم خود و تکمیل تحقیقات، به مرجع قضایی معرفی شدند.

**
تقدیر از نایب قهرمان ووشوی المپیک جاکارتا

دبیر هیات ووشوی ناجا، با اشاره به کسب عنوان نایب قهرمانی مسابقات ووشو در المپیک 2018 جاکارتا، از سوی فرود ظفری، گفت: روز گذشته از نایب قهرمان این مسابقات، تقدیر شایسته ای به عمل آمد.

 سروان رسول احمدی،  اظهار داشت: فرود ظفری، با حضور در مسابقات ووشو در المپیک 2018 جاکارتا پس از شکست حریفانش به مرحله فینال رسید اما علیرغم شایستگی های وی مقام قهرمانی با ناداوری به مقام نایب قهرمانی تبدیل شد.

وی افزود: ظفری که عضو تیم پاس ناجا است، از جمله ورزشکاران جویای نام و با برنامه در این المپیک بود که به صورت جدی و تمام وقت در تمرینات حاضر می شد.

سروان احمدی، تصریح کرد: امیدواریم در مسابقات و تورنمت های آتی، ظفری مدال نقره خود را تلاش و کوشش در تمرینات به طلا بدل کند.

 

**

سرقت از مغازه نانوایی در پوشش کارگر نانوایی

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری متهم سابقه دار و حرفه ای خبر داد که در پوشش کارگر نانوایی و به شیوه بی هوشی اقدام به سرقت از یک مغازه نانوایی کرده است.

سرهنگ کارآگاه "فخرالدین افراسیابی" به خبرنگار ما گفت : پرونده اي از کلانتري 136 فرجام مبني بر "سرقت به عنف با استفاده از مواد بي هوشي" به پايگاه چهارم پليس آگاهي ارجاع و شاکی پرونده پس از مراجعه به پايگاه چهارم پلیس آگاهی در اظهاراتش بیان داشت: بنده يک نفر را در نانوايي خود استخدام کرده بودم اما این شخص پس از گذشت چند روز با سوء استفاده از حسن نيت بنده و ديگر اعضاي مجموعه نانوایی، با مواد بي هوش کننده غذاي کارگران را مسموم و مبلغ دو ميليون تومان وجه نقد داخل نانوایی به سرقت برده است .

این مقام انتظامی ، با اعلام خبر دستگیری متهم، عنوان داشت: پس از بررسی و باز بيني تصاویر به دست آمده از دوربين هاي مدار بسته ی مغازه نانوایی و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمین سابقه دار پلیس آگاهی، یکی از مجرمان سابقه دار به هويت مشخص شناسايي، و مشخص شد نامبرده فردي سابقه دار در امر سرقت به عنف با استفاده از داروهاي بي هوشي است.

وی بیان داشت: در يک عمليات پليسي، متهم دستگير و به پايگاه چهارم منتقل شد.

سرهنگ افراسیابی ادامه داد: متهم در مراحل اولیه تحقیقات منکر هر گونه سرقت شده اما با توجه به ارائه مستندات و مدارک کافي، به سرقت از شاکي و کارگران ايشان معترف و بيان داشت پول حاصل از سرقت را هزينه مصرف مواد مخدر خود نموده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ خاطر نشان کرد: متهم با تکميل پرونده و صدور قرار قانونی از سوی مقام قضائی رسالت روانه زندان شد .

**

مواد فروش مهرآباد به دام افتاد

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر پايتخت، از دستگيري يک قاچاقچی سابقه دار مواد مخدر در محدوده مهرآباد جنوبي خبر داد و گفت: از داخل کمد ديواري اتاق خواب این متهم 30 کيلوگرم ترياک کشف شد.

سرهنگ "محمد بخشنده" داشت: با دريافت گزارشی از سوی ساکنان محله مهر آباد، در خصوص فعالیت یک توزیع کننده مواد مخدر پرونده اي در اين خصوص تشکيل و تيمي از ماموران معاونت عمليات ويژه اين پليس، شناسایی و دستگیری متهم را بر عهده گرفتند.

وي افزود: در پایش های اطلاعاتی، پاتوق های متهم شناسایی و همچنین مشخص شد که وی به طور مستمر مواد مخدر را از استان های شرقی کشور خریداری و پس از انتقال به تهران، اقدام به توزيع آن مي کند.

سرهنگ بخشنده تصريح کرد: نتیجه تحقیقات در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور بازداشت متهم و بازرسی از مخفیگاه وی صادر شد که در ادامه تيمي از ماموران این پلیس برای دستگیری وی به مخفیگاهش اعزام شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه متهم در عملیاتی ضربتی دستگیر و از داخل کمد ديواري اتاق خواب وي 30 کيلوگرم ترياک کشف شد، ادامه داد: متهم به همراه مواد مخدر مکشوفه به پليس مبارزه با مواد مخدر پایتخت منتقل و پس از انجام بازجويي و تکمیل پرونده، برای سير مراحل قضایی به دادسرا معرفي شد.

 


 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار