حضور اتوبوس همدلی ومهربانی در روستاهای محروم اسلامشهر
کد خبر: 926032
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003su0
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
به همت کمیته امور بانوان و خانواده فرمانداری انجام شد:
در آستانه فرارسیدن ماه مهر وبازگشایی مدارس، کاروان اتوبوس همدلی و مهربانی درمناطق محروم وروستاهای شهرستان اسلامشهر حاضروکیف ولوازم التحریرودیگر مایحتاج مدارس را به دانش آموزان بی بضاعت روستاها هدیه دادند.
بهاره عشقی صابر

در آستانه فرارسیدن ماه مهر وبازگشایی مدارس، کاروان اتوبوس همدلی و مهربانی درمناطق محروم وروستاهای شهرستان اسلامشهر حاضروکیف ولوازم التحریرودیگر مایحتاج مدارس را به دانش آموزان بی بضاعت روستاها هدیه دادند.

این مراسم که به همت کمیته امور بانوان وخانواده فرمانداری شهرستان اسلامشهر اجرا شد،نمایندگانی از ادارات شبکه بهداشت ،بهزیستی و آموزش و پرورش در بین بانوان و خانواده های  روستایی نیازمند حضور یافتند و با همدلی به بررسی مشکلات آنان پرداختند.

زنان سرپرست خانوار وبدسرپرست روستاهای حسن آباد خالصه و احمد آباد ضمن اعلام مشکلات فراوان اقتصادی ،مسکن،تحصیلی فرزندان ، ساعات کاری زیاد و در آمد بسیار ناچیز و ... از مسئولین خواستار حمایت وتهیه ارزاق خوراکی برای فرزندانشان شدند.

تغذیه نامناسب زنان باردار که در برخی موارد موجب واگذاری فرزند در رحم به شخص دیگری برای جلوگیری ازنوزادنارس و سوءتغذیه جنین ونبود تمکن مالی ونداشتن بیمه برای جراحی های ضروری ،ناتوانی در تهیه داروهای بیماری های خاص وصعب العلاج ،نداشتن تمکن مالی بیماران بیماری های مزمن دیابت و فشار خون برای آزمایش وتهیه داروهای ماهیانه و بسیاری از مشکلات بهداشتی دیگر از مواردی بود که توسط بانوان نیازمند وکم بضاعت روستایی مطرح گردید.

گفتنی است یکی از دردناک ترین مواردی که دل نمایندگان ادارات رابه درد آورد ،تراشیدن موی سر4 فرزند یک خانواده بابت درمان شپش بدلیل ناتوانی در خرید شامپو مناسب وزندگی در محلی بسیار نامناسب و غیر بهداشتی بود.

لازم به ذکر است که شهرستان اسلامشهر نزدیکترین شهرستان ازبعدمسافت به پایتخت بوده ومحرومیت برخی خانواده های روستایی اسلامشهر جای بسی تاسف برای مسئولین دارد و توجه وحمایت ویژه مسئولین شهرستان و استان تهران را می طلبد.

علاقمندان جهت کمک به محرومین و خانواده های  یادشده می توانند به شماره تلفن 09192232159 تماس حاصل نمایند .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار