امورمالیاتی شهر و استان تهران دستگاه برتر استان شد
کد خبر: 926027
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003stv
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۷
رویکرد فرهنگی امور مالیاتی نتیجه داد
سازمان امورمالیاتی شهر و استان تهران در چهاردهمین جشنواره شهید رجایی استان تهران، به عنوان دستگاه برتر استان معرفی شد.
محمدرضا عباسی

اختتامیه جشنواره ملی شهید رجایی با معرفی برترین های این جشنواره برگزار شد و از مدیران دستگاه های برتر تجلیل به عمل آمد.

در این جشنواره که چهاردهمین دوره آن همزمان با نخستین سالگرد فعالیت دولت یازدهم برگزار شد، سازمان امور مالیاتی شهر و استان تهران در گروه دستگاه های عمومی ،اجتماعی وقضایی به عنوان دستگاه برتر انتخاب و معرفی شد.

محمدرضا نوری، رئیس امور مالیاتی شهر و استان تهران در حاشیه  این مراسم، رویکرد فرهنگی به مساله  مالیات را دلیل اصلی انتخاب این دستگاه به عنوان دستگاه برتر استان معرفی کرد و گفت: ما در یکسال اخیر تمرکز خودمان را در توسعه و اشاعه فرهنگ مالیاتی قرار داده ایم و به موازات انجام وظایف و تکالیف قانونی، تلاش کرده ایم در حوزه فرهنگی نیز زمینه های رشد و ارتقا را فراهم کنیم.

وی تحقق مالیات بیش از صد درصدی دراستان تهران را نشانه عمق فرهنگ مالیاتی این استان دانست و افزود:خوشبختانه  تعداد زیادی از مؤدیان مالیاتی استان تهران ،به موقع اظهار نامه خود را تکمیل می کنند که این نشان دهنده سطح فرهنگ است.

نوری تاکید کرد: هم اکنون در دو حوزه  با جدیت مشغول انجام کارهای فرهنگی و زیرساختی هستیم، بخش نخست در حوزه کودکان و خانواده است که با اجرای طرح «سفیران مالیات» به دنبال آموزش و نهادینه کردن مالیات هستیم و در حوزه بزرگسالان نیز همکاران ما در حال تولید محتواهای فرهنگی هستند تا بتوانیم به کمک مردم، نگرش ها به مساله مالیات را بهبود ببخشیم.

رئیس امورمالیاتی شهر واستان تهران در پایان ازاجرای طرح « شهر فرهنگ مالیاتی» درسال جاری خبر داد وگفت: باهمکاری یکی از شهرداری های استان تهران به زودی این طرح آغاز می شود و در صورت نتیجه بخش بودن در سال های آینده به کل استان تهران تسری خواهد یافت.

چهاردهمین جشنواره شهید رجایی با محوریت استانداری و سازمان برنامه و بودجه استان تهران همزمان با هفته دولت برگزار شد و نتایج آن یک هفته پس از اتمام هفته دولت با حضور مسئولان ارشد استان اعلام و از برگزیدگان تقدیر شد.

 انتهای پیام /

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار