انشعاب رایگان گاز به اقشار نیازمند واگذار شد
کد خبر: 925795
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003sqB
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل:
مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل گفت:سال گذشته برای حمایت از اقشار نیازمند در سطح استان انشعاب رایگان گاز به جامعه هدف واگذار شد.

 به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، فیروز خدایی در جلسه بررسی ارائه خدمات حمایتی این شرکت به اقشار محروم در اردبیل اظهار داشت: در راستای حمایت از اقشار نیازمند در سطح استان انشعاب رایگان گاز به مددجویان کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی در سطح استان اردبیل واگذار شد.

وی بیان کرد: برای واگذاری رایگان انشعاب گاز به جامعه هدف این مجموعه در راستای اجرای ماده 80 قانون برنامه پنج ساله ششم توسعه، آمادگی کامل داریم و در همین راستا در سال گذشته یک هزار و 848 مورد انشعاب گاز به اقشار نیازمند شامل مجموعه مددجویان کمیته امداد، سازمان بهزیستی ، مساجد و غیره واگذار شده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل با بیان اینکه خدمات حمایتی در راستای تلاش برای توانمند شدن خانواده‌های مددجویان ارائه می‌شود، افزود: در سال گذشته یک هزار و 499 انشعاب گاز رایگان برای اقشار نیازمند روستایی و 349 انشعاب به جامعه هدف شهری تخصیص داده شده که همه این خدمات به صورت رایگان به خانواده مددجویان و نیازمندان ارائه شده است.

خدایی با اشاره به اینکه این اقدام در تمامی ادارات گازرسانی استان انجام می‌شود، تصریح کرد: مددجویان تحت پوشش دو سازمان در صورتی که تاکنون از این امتیاز استفاده نکرده‌اند می‌توانند پس از دریافت معرفی نامه از دستگاه تحت پوشش و ارائه آن به اداره گاز منطقه در زمان اشتراک پذیری از این امتیاز استفاده کنند.

مدیر عامل شرکت گاز استان اردبیل خدمات‌رسانی به اقشار و مناطق محروم و روستایی را از برنامه‌ها و اولویت‌های مهم برشمرد و گفت: تلاش و جدیت بر این است تا مردم تمامی مناطق روستایی در سطح استان را از نعمت گاز برخوردار کنیم که در این زمینه تا کنون گام‌های موثر و مناسبی در بخش گازرسانی برداشته شده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین
آخرین اخبار