برنامه های ویژه نیروهای مسلح برای روز سرباز
کد خبر: 925767
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003spj
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیروهای مسلح از تمهیدات ویژه برای گرامی داشت روز سرباز خبر داد و گفت: سالانه ۲ هزار تا ۲۲۰۰ مشمول به عنوان نخبه و استعداد برتر شناسایی می شوند.

جوان آنلاین: سردار موسی کمالی، درباره برنامه‌های ستاد کل نیرو مسلح برای گرامی داشت روز "سرباز"، اظهار داشت: در راستای این امر، دستورالعملی در تاریخ ۲۷ خرداد ماه سال جاری به تمام نیرو‌های مسلح اعم از سپاه پاسداران، ارتش، نیروی انتظامی و ... ابلاغ و ارسال شده؛ در واقع هدف از این اقدام؛ ارتقاء جایگاه سربازی در جامعه و تغییر نگاه مسئولان، فرماندهان و خانواده و جامعه نسبت به خدمت مقدس سربازی است.

وی افزود: در دستورالعمل ابلاغی مشخص شده که هر کدام از نیرو‌های مسلح اعم از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، ارتش و وزارت دفاع برای گرامی داشت این روز چه اقداماتی را بایستی انجام دهند.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح ادامه داد: همزمان با برگزاری مراسم‌های این روز، از سربازان نمونه و سربازانی که حائز رتبه علمی و یا افتخار ورزشی و ... هستند، تقدیر می‌شود.

وی تاکید کرد: اتخاذ رویکرد‌هایی در راستای ارتقاء شأن و منزلت سرباز در دستور کار ستاد کل نیرو‌های مسلح است و برای تحقق این مهم، اقدامات فرهنگی و اجتماعی دنبال می‌شود.

سردار کمالی با اشاره به اقدامات ستادکل در راستای توجه به مقام سربازان وظیفه، عنوان کرد: تغییر رویکرد در نحوه خدمت سربازی گروهی از مشمولان نخبه، استعداد برتر و ... یکی از برنامه هاست، سالانه ۲۰۰۰ تا ۲۲۰۰ مشمول که به عنوان نخبه و استعداد برتر شناسایی می‌شوند پس از طی دوره آموزشی، برای پیشبرد پروژه‌های تحقیقاتی کشوری و لشکری از تخصص و دانش این عزیزان بهره می‌گیریم.

وی عنوان کرد: از ظرفیت و دانش مشمولان کارشناسی ارشد و بالاتر نیز در اقدامات تحقیقاتی و پروژه‌های نیرو‌های مسلح بهره مند می‌شویم.

سردار کمالی افزود: برای توانمندسازی و مهارت آموزی سربازان که سطح دیپلم و پایین‌تر دارند بگونه‌ای برنامه ریزی شده که حداقل یک مهارت یاد بگیرند.

رئیس اداره سرمایه انسانی ستاد کل نیرو‌های مسلح تصریح کرد: مشمولان لیسانس و بالاتر نیز می‌توانند بخشی از خدمت وظیفه را در دوره‌ها و تخصصی‌های مربوطه با توجه به مدرکی که دارند، انجام دهند ودر این راستا سعی شده از تخصص سربازان استفاده بهینه شود.

منبع: ميزان
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
مهمترین عناوین
آخرین اخبار