نقش بسیج در سازندگی کشور قابل انکار نیست
کد خبر: 925696
لینک کوتاه: http://www.Javann.ir/003soa
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
نماینده مردم گرمسار در مجلس:
نماینده مردم گرمسار در مجلس با بیان اینکه نقش بسیج در سازندگی کشور قابل انکار نیست، گفت: امروز باید قدردان خدمات بسیجیان در محرومیت‌زدایی باشیم.

غلامرضا کاتب در جریان برگزاری رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج با عنوان سپاهیان حضرت محمد رسول‌الله (ص) اظهار کرد: هر کاری که در حوزه بسیج انجام می‌شود، در کشور بسیار اثرگذار است.

وی با اشاره به اینکه بسیج برآمده از تفکر حضرت امام خمینی (ره) بوده، تصریح کرد: بسیج از جایگاهی بسیار مهم و ویژه برخوردار است و ساختاری مردمی دارد.

نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس در کنار ارگان‌های نظامی دیگر نقش بسیار اثرگذاری ایفا کرد، اضافه کرد: بسیج در دفاع از مرزوبوم اسلامی‌مان کارنامه خوب و درخشانی در ابعاد نظامی و دفاعی دارد.

کاتب با بیان اینکه نقش بسیج در بحث سازندگی قابل انکار نیست، تصریح کرد: اردوهای جهادی در سراسر کشور نشان‌دهنده فعالیت خوب بسیج در بحث سازندگی است و بسیجیان کارنامه خوبی در این حوزه ارائه کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه بسیج از سرشاخه‌های محرومیت‌زدایی در کشور است، اضافه کرد: بسیج در شاخه‌های بسیج مهندسی، جامعه پزشکی و ... در راستای محرومیت‌زدایی اقدامات خوبی انجام داده و باید قدردان این خدمات بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
مهمترین عناوین